• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Sta treba videti u BiH!

Started by minjon81, 12 April, 2010, 16:51:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

minjon81

Mislim da je dobro pokrenuti ovu temu zarad ljudi koji dolaze i prolaze kroz BiH (dolazeci na Jahorinu npr) kako ne bi iz neznanja propustili mnoga turisticka mesta i prirodne lepote koje nudi BiH!

minjon81

Ja cu da pocnem sa Etno selom Stanisici koje se nalayi na 3km od Bjeljine!!!
Potpuno sam odusevljena, mada je bila noc tako da nemam puno fotki ali evo jedne!

[prilog je obrisao administrator]

01xxx01

e super ti je tema, moram nesto da dodam kad dodjem kuci  hug:(


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Odlicna TEMA :D svaka cast...
Ono sto ja predlazem da se pogleda jeste novi model Harisona ... nije daleko od Jahorine ali stvarno ne treba propustit :P jedna od poznati licnosti je bio i tast koji se pravo odusevio   3:( 3:(

minjon81

Pa Hare, jesi ti odusevio tasta ili Slovenku?
A drugo, mala opaska, mislila sam na sve nehumano, mada moze se i prosiriti tema...
Buahahaha!

01xxx01


01xxx01

I jedno Boracko jezero, isto iz vazduha!

skiDeki

Slike Sarajeva su odlicne, naravno tu je i Sarajevski smog >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

Bas lepo! Meni je Sarajevo sledeca destinacija za 15ak dana posto sam do sada samo prolazila...

Bojan NS


minjon81

Sad ne znam da li treba ovde reci, ali ajmo realni sliku, selo je fenomenalno, ali klopa im je pomalo kamiondzijska u restoranu...
Tako da, Bojane, nisi bas lose prosao bez mesta u restoranu! Preporucujem pizze radije u grckom restoranu u istom kompleksu!!!

01xxx01

Quote from: minjon81 on 12 April, 2010, 19:16:39
Bas lepo! Meni je Sarajevo sledeca destinacija za 15ak dana posto sam do sada samo prolazila...

pisi za preporuke kad budes dolazila  ;)

niko


01xxx01

evo opet ja, malo sad rodni kraj i sasvim druga strana BiH - rijeka Sana!