• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - kraj sezone

Started by vip-jahorina, 22 March, 2010, 16:51:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Kamera se '' prehladila '' !!!! :P Ja kontam da uredjuju te staze povremeno...kad padne snega..koliko vidim na ogorjelici tragove ratraka...mislim da su je sredjivali sinoc il danas..ne znam...
Bolje ce nam Hare na to odgovoriti ili VIP mozda ako ga ima tu negde !!?!?!?
Pozzzzz

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Olimpik i Zeljo se uredjuju....ali kada dodje do ZAGUSTILO MAJKO ne smiju prnut s ratracima jer ce sve poderat.....od 09:30 (sad tako pocinje olimpik) do nekih 13:00-13:30 staze su savrsene dok je vec poslije mekano i mokro....ko moze ovu sedmicu nek ide gore moze se skijat komotno  ideea:( ja izgleda idem opet :D

brera

Quote from: harison on 07 April, 2010, 15:42:30
Olimpik i Zeljo se uredjuju....ali kada dodje do ZAGUSTILO MAJKO ne smiju prnut s ratracima jer ce sve poderat.....od 09:30 (sad tako pocinje olimpik) do nekih 13:00-13:30 staze su savrsene dok je vec poslije mekano i mokro....ko moze ovu sedmicu nek ide gore moze se skijat komotno  ideea:( ja izgleda idem opet :D
3:( 3:( 3:( Neka, u¾ivaj u bordanju, samo da si ti na JA. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

dugokontov


BOJAN-BG

Quote from: brera on 07 April, 2010, 16:08:42
Quote from: harison on 07 April, 2010, 15:42:30
Olimpik i Zeljo se uredjuju....ali kada dodje do ZAGUSTILO MAJKO ne smiju prnut s ratracima jer ce sve poderat.....od 09:30 (sad tako pocinje olimpik) do nekih 13:00-13:30 staze su savrsene dok je vec poslije mekano i mokro....ko moze ovu sedmicu nek ide gore moze se skijat komotno  ideea:( ja izgleda idem opet :D
3:( 3:( 3:( Neka, u¾ivaj u bordanju, samo da si ti na JA. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera se najvise obraduje kad cuje info od harija direktno sa staze  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE


DarkoN

prognoza je obecavajuca. samo da padne ovo sto je najavljeno i ima da skijamo za 1. maj
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 08 April, 2010, 09:34:15
prognoza je obecavajuca. samo da padne ovo sto je najavljeno i ima da skijamo za 1. maj

fakat bi se moglo desiti  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

normala eto imamo Slovenika i ja gdje ici za 1.maj hehehe a tast nek ostane doma nek napravi pitu za rucak  devil:(

brera

Quote from: BOJAN-BG on 08 April, 2010, 00:07:02
Quote from: brera on 07 April, 2010, 16:08:42
Quote from: harison on 07 April, 2010, 15:42:30
Olimpik i Zeljo se uredjuju....ali kada dodje do ZAGUSTILO MAJKO ne smiju prnut s ratracima jer ce sve poderat.....od 09:30 (sad tako pocinje olimpik) do nekih 13:00-13:30 staze su savrsene dok je vec poslije mekano i mokro....ko moze ovu sedmicu nek ide gore moze se skijat komotno  ideea:( ja izgleda idem opet :D
3:( 3:( 3:( Neka, u¾ivaj u bordanju, samo da si ti na JA. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
brera se najvise obraduje kad cuje info od harija direktno sa staze  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

brera

Quote from: harison on 08 April, 2010, 11:17:01
normala eto imamo Slovenika i ja gdje ici za 1.maj hehehe a tast nek ostane doma nek napravi pitu za rucak  devil:(
Samo ti bordaj, na JA. hug:( A ja èu u Puli muku muèit,  pripremat teletino ispod saèa, piti rakiju(koju su mi dali moji dragi domaèini na Jahorini) i pivo Union,... ;D

minjon81

U Puli rastu zelene pecurke i deca se gadjaju antickim kapitelima, budi oprezan  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh: !

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: brera on 09 April, 2010, 06:22:52
Quote from: harison on 08 April, 2010, 11:17:01
normala eto imamo Slovenika i ja gdje ici za 1.maj hehehe a tast nek ostane doma nek napravi pitu za rucak  devil:(
Samo ti bordaj, na JA. hug:( A ja èu u Puli muku muèit,  pripremat teletino ispod saèa, piti rakiju(koju su mi dali moji dragi domaèini na Jahorini) i pivo Union,... ;D

Jao pa to je HR ne treba viza   ::) ako zatreba pomoc oko SAÈA tu sam znam da je tezak onaj poklopac pa trebaju ga dvojica nosit...a bogami rakiju cu izbjeci u sirokom luku dosta je bilo na Jahorini rakija, a u nizim predjelima pivce za zivce...pa tako ako zatreba pomoc oko Uniona hmmm i tu sam raspolozen za pomoci  ideea:(

01xxx01

Brera, bolan, kako mozes da mu odolis - vidi sto je sladak!
Zet iz snova! Nista mu nije mrsko!

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(