• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - kraj sezone

Started by vip-jahorina, 22 March, 2010, 16:51:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 25 March, 2010, 09:10:22
pratim ja sve ovu Rajsku i sve kontam hoce li biti ko dovoljno lud u subotu...
>:D
vjeruj mi da ozbiljno raymisljam da idem, da zatvorim sezonu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG


HeAd

ja da sam blize vec bi bio s vipom u kafani  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 25 March, 2010, 14:35:07
ja da sam blize vec bi bio s vipom u kafani  (:smijeh:
pa to se podrazumeva posle skijanja pravac kafana

Bojan NS

Kako je forum veæ utihnuo, ranije ne pogledam par sati forum i veæ ima par novih stranica da se èita, a sad dnevno svega par postova

Tomba s

Svi smo mi tu .Samo gledamo kako spada sneg sa staza.
O cemu da pisemo .Da tarlahamo mozda grune nesto prolazno pa bar za jedan vikend.
Pronasao sam skijanje usred leta austriski glecer na 3500 m ima snega i verovali ili ne skijaju se do kraja juna,i onda otvaraju sezonu krajem avgusta.Mesto sa 7000 ljudi u Austriji zamislite. Da li bi  sneg duze trajao da je podloga trava a ne zemlja na stazama?
pozzz everybody
z:s) z:s) z:s) z:s)

01xxx01


Bojan NS

Quote from: Tomba s on 25 March, 2010, 22:02:29
Svi smo mi tu .Samo gledamo kako spada sneg sa staza.
O cemu da pisemo .Da tarlahamo mozda grune nesto prolazno pa bar za jedan vikend.
Pronasao sam skijanje usred leta austriski glecer na 3500 m ima snega i verovali ili ne skijaju se do kraja juna,i onda otvaraju sezonu krajem avgusta.Mesto sa 7000 ljudi u Austriji zamislite. Da li bi  sneg duze trajao da je podloga trava a ne zemlja na stazama?
pozzz everybody


Ima toga i u Francuskoj èini mi se. Ima èak i tura odavde iz Srbije koje vode na to skijanje. Pogledaj ovo, zanimljivo deluje
http://www.skibus.rs/aranzmani.php?id=9&id_p=28

Big_DANE

Bolesno STA RECI!!!!!!! JAOooooooooooo!!!! SKI & SWIM!!!!

BOJAN-BG

Quote from: ski_ns on 25 March, 2010, 23:04:32
Quote from: Tomba s on 25 March, 2010, 22:02:29
Svi smo mi tu .Samo gledamo kako spada sneg sa staza.
O cemu da pisemo .Da tarlahamo mozda grune nesto prolazno pa bar za jedan vikend.
Pronasao sam skijanje usred leta austriski glecer na 3500 m ima snega i verovali ili ne skijaju se do kraja juna,i onda otvaraju sezonu krajem avgusta.Mesto sa 7000 ljudi u Austriji zamislite. Da li bi  sneg duze trajao da je podloga trava a ne zemlja na stazama?
pozzz everybody


Ima toga i u Francuskoj èini mi se. Ima èak i tura odavde iz Srbije koje vode na to skijanje. Pogledaj ovo, zanimljivo deluje
http://www.skibus.rs/aranzmani.php?id=9&id_p=28

ludo ludo sta reci

Tomba s

To je to .Zamisli ljudi idu namore kao plaza kupanje vrucincina,a ti pakujes ski opremu
Fenomenalno,I ako je zaista kao na slici to je sjajno.

Bojan NS


loop

allways stand sideways!

vip-jahorina

ludilo je skijanje na gleceru !!!
nego ovo kod nas bar lijepo izgleda, iako je temp. u debelom plusu, staze osim rajske i ssk skroz popustile.

MarijaBB