• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - kraj sezone

Started by vip-jahorina, 22 March, 2010, 16:51:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nije nije....okopava vrt sad ide sezona sadjenja ofo ono....pa ima puno posla gore po Jahorini krompiranje i borovnice uhhhh u izobilju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: harison on 13 April, 2010, 23:06:57
nije nije....okopava vrt sad ide sezona sadjenja ofo ono....pa ima puno posla gore po Jahorini krompiranje i borovnice uhhhh u izobilju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ma da on nije presao na onu novu disciplinu ... ©ANK-ANJE  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 13 April, 2010, 23:12:52
Quote from: harison on 13 April, 2010, 23:06:57
nije nije....okopava vrt sad ide sezona sadjenja ofo ono....pa ima puno posla gore po Jahorini krompiranje i borovnice uhhhh u izobilju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ma da on nije presao na onu novu disciplinu ... ©ANK-ANJE (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ja upravo dosao sa SANK-ANJA   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

izgleda da je dosao onaj pravi kraj sezone. kada je snijeg pao mislio sam da cu moci otici jos jednom, ali sad sam definitivno ubjedjen da skijati necu do sledece sezone. :'( :'( :'(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 14 April, 2010, 09:58:13
izgleda da je dosao onaj pravi kraj sezone. kada je snijeg pao mislio sam da cu moci otici jos jednom, ali sad sam definitivno ubjedjen da skijati necu do sledece sezone. :'( :'( :'(

SAD CE TO DA PROLETI DARKO MALO NA MORE I ETO OPET SNEGA I NOVE SEZONE

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma daj sta pricas Darkon, ima Olimpik jos snijega ja izgleda jos i ovu sedmicu ide :D samo da ova ebena kisa hoce prestat, neg pada snijeg  s:nij) s:nij) s:nij)  (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Bice ovo godine jos skijanja, ali u decembru izgleda!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

bolje i u decembru nego da ga nebude u januaru kao ove sezone

Bojan NS

Gledam sad slike sa web kamera i vidim da je svuda blato. Nadam se da kad budemo gledali sledeæe godine u ovo vreme kamere da neæemo videti blato nego travu

minjon81

Mislim da je definitivno red pomiriti se sa cinjenicom da je sezona off  >:( !

Bojan NS


minjon81


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

12 gostiju, 6 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
harison, BOJAN-BG, Tomba s, vip-jahorina, 01xxx01, minjon81

Evo ko kaze da VIP-a nema  3:(