• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - kraj sezone

Started by vip-jahorina, 22 March, 2010, 16:51:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG



skiDeki

Vidi se da kad nema Daneta, nema ni slika, zato cu ja da postavim! sneg izgleda dobro pada cam1 se polako zatrpava, samo me malo buni ova magla!

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Sa ovim snegom se polako skuplja stara raja na forumu


Korisnika online    13 gostiju, 9 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
skiDeki, ipa76, BOJAN-BG, lola, brera, MIRKO, Dane_LuDjaK_NS, mijat, HeAd
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


skiDeki

Upravo tako Lola, ja imam osecaj kao da zima tek dolazi, a ne obrnuto ::)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

u beogradu je toliko hladno da sam upalio opet grejanje,tako da uopste nije cudo sto je gore pao sneg

HeAd

aaa...da...evo cijeli dan sam u kuci kisa pada non stop...sve u svemu pun mi je k.... zime ..hocu proljece i more i cepanje bicikla po jadranu i otocima   ;D..nek gore prave topove i one stitnike za korpe  8)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Bojan NS


zver

zatrpavanjeeeee s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij), dao bi 100 amerika da se sutra mogu gore skijati, prije tjedan dana sam skijao po ogorjelici izbjegavajuc blato, a vidi sad ovo...... neka neka, ljudi iskoristite slijedeci tjedan ce bit milina....
pozz iz sunca okupanog zagreba

Big_DANE

Oooooooooo...ocemo opet da otvaramo sezonu!!!! PROLECNA SEZONA!!!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::(  :bravo::(  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

MarijaBB

Cuj suncem okupanog Zagreba? U BL ubi kisa. Dan je za spavanje i prezderavanje.
Jedva cekam sunce.

otrov

evo i mene sa stanjem .. divan dan danas .. malo magle, ali nista strasno :)
krenuli smo na skijanje, ali je su sestosjedi bili poskidani, ali onda je dosao 100-sjed
share it with friend or two

otrov

strasne guzve na putu (vikendasi), a kad smo stigli na skijaliste imali smo sta i vidjeti .. snjeg se otopio i poplave .. staze pune kamenja, uzas
share it with friend or two

01xxx01

Quote from: davor77 on 11 April, 2010, 18:02:32
strasne guzve na putu (vikendasi), a kad smo stigli na skijaliste imali smo sta i vidjeti .. snjeg se otopio i poplave .. staze pune kamenja, uzas

hajd sad jos stavi sliku rostilja pa da te gadjam necim odavde  3:( 3:( 3:(

i promijeni slicicu, lose ti ide ova kaciga sa ovakvim nebom  ;)