• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - kraj sezone

Started by vip-jahorina, 22 March, 2010, 16:51:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

minjon81

Quote from: 01xxx01 on 09 April, 2010, 12:49:36
Brera, bolan, kako mozes da mu odolis - vidi sto je sladak!
Zet iz snova! Nista mu nije mrsko!

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Saglasna!!!  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::( :bravo::(  :bravo::(

brera



brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Bgm mijate onaj tvoj mladji je opasan pa ima sanse da odletis u dom :D
dok Brera moze birat  ::) ili Dom ili Zatvor kad tresne taj virus  (:smijeh: ali nije za njega dom bilo bi mu dosadno....zatvor isto ima hrane, toplo, puno raje kao brera svi puni snage i mladi  :bravo::(

brera

Quote from: harison on 10 April, 2010, 11:26:20
Bgm mijate onaj tvoj mladji je opasan pa ima sanse da odletis u dom :D
dok Brera moze birat  ::) ili Dom ili Zatvor kad tresne taj virus  (:smijeh: ali nije za njega dom bilo bi mu dosadno....zatvor isto ima hrane, toplo, puno raje kao brera svi puni snage i mladi  :bravo::(
Poèni se navikivat jest po slamci. 3:( 3:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


brera

Izgleda da je otporan na sve.  3:( Nego opet  s:nij) i magla na JA, pa bi Haris mogao gore, mo¾da se i izgubi  ???

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: brera on 10 April, 2010, 13:02:12
Izgleda da je otporan na sve.  3:( Nego opet  s:nij) i magla na JA, pa bi Haris mogao gore, mo¾da se i izgubi  ???

Bolje je za tebe da ne zalutam, jer mogu zavrsit u Sloveniji pa tesko tebi.... ovako je jos zlatno sto sam u Sarajevu  devil:( uhh dobro pa imas ti slatkog, inace bi mi sad Slovenka oci iskopala da si rekla da me vodis kod sebe   puf:)

Mijate dobra slika  :P ali nazalost imam ja stalnu zastitu s prozora...samo me pokusajte tresnut..Setam se slobodno Slovenijom ko kroz rodni grad :P a Brera s druge strane ulice iz prolaza ebat cu te u to malo dupe samo dok te safatam  (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

na Jahi pada s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


brera

 s:nij) s:nij) s:nij) s:nij), a tek prognoza, otprilike bi trebalo past 40cm, moglo bi se skijat i za 1. maj. Super za borderje, pogotovo za Harisa.  ;D Daj Haris, idi vidi, dal je stvarno takva magla.  8)

3d