• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - kraj sezone

Started by vip-jahorina, 22 March, 2010, 16:51:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

golub

Da li se  stazama  do koje se dolazi ski liftovima koji trenutno rade mogu skijati pocetnici, to jest oni koji su skijali  samo na plavim stazama? Na mapi je gornji deo staze oznazen plavom bojom sto znaci da tu ne bi trebalo da bude problema,  , ali me brine  donji deo staze i moguænost da se vratimo liftovima dvosjed ogorjelica i zeljo.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

oohooo kakvo iznenadjenje sinoc je napalo nekih 5cm novog snijega staze su se dobro drzale do nekih 12:00 sati poslije gola voda :P

ide par slikica:






Poslije 12:00 pice i suncanje (na prekide)




BOJAN-BG

u gornjem delu staze izgledaju sasvim pristojno ako malo stegne minus i zapada sneg za vikend eto nas gore

brera


skiDeki

Quote from: golub on 28 March, 2010, 14:09:35
Da li se  stazama  do koje se dolazi ski liftovima koji trenutno rade mogu skijati pocetnici, to jest oni koji su skijali  samo na plavim stazama? Na mapi je gornji deo staze oznazen plavom bojom sto znaci da tu ne bi trebalo da bude problema,  , ali me brine  donji deo staze i moguænost da se vratimo liftovima dvosjed ogorjelica i zeljo.
Staze na olimpiku i zelji dosta strme ako si pocetnik bice gadno, ali radi ogorjelica2, pa ti preporucujem tu stazu!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01

Quote from: BOJAN-BG on 28 March, 2010, 15:46:51
u gornjem delu staze izgledaju sasvim pristojno ako malo stegne minus i zapada sneg za vikend eto nas gore

i meni se cini, he he he, pa mora jos jedan vikend da zatrpa!   s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

3d

Quote from: 3d on 24 March, 2010, 14:32:55
U noci subota na nedelju bi moglo biti  s:nij)

Drago mi je sto su se obistinile prognoze za vikend.

minjon81

Pa kad ja sirirm optimizam na forumu  :-X!
Skijala sam za vikend na Kopu, poprilicno dobro skijanje! A skroz mi je drago sto je i kod vas sneg pa kad ne mogu tamo, bar vi uzivajte  :bravo::(!

Bojan NS


Big_DANE


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

najavili snijeg petak, jedno 20cm :O tak sam cuo na jahorini..... znaci preko vikenda opet vozanje hiiiiiiiiiiiiii  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((


viktor


brera


minjon81

Brera, jel tarlahas ili stvarno pada?