• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pohod na vrh Vito: Lavina povukla sedmero planinara

Started by 01xxx01, 08 March, 2010, 05:07:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.


BOJAN-BG


Big_DANE



otrov

meni je u oko upalo ovo sedmero i petero :) sarajevo x rulez i gramaticki i dezimformacijski, a Sanja isto tako :P doj voi da ti nesto sapnem
share it with friend or two

01xxx01

Quote from: davor77 on 08 March, 2010, 19:47:32
meni je u oko upalo ovo sedmero i petero :) sarajevo x rulez i gramaticki i dezimformacijski, a Sanja isto tako :P doj voi da ti nesto sapnem

Bozo, hejteru, this was copy/paste!  3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:(

Big_DANE

Nemoj davore da nam sekiras Sanju!!! Zabranjeno sekiranje!!!!

vip-jahorina

ali bogami zato mi ovdje u forumu imamo skoro sve informacije iz prve ruke ... hvala ti gedy na javljanju i naravno na relanom izvjestaju kao ucesniku ove "nezgode"
novinarske dezinfomacije su ljudi cudo i treba se toga cuvati. mi ovdje preuzimamo clanke sa drugih novina i portala ne zato sto su istiniti, pozitvini ili vec bilo kakvi, nego da mozemo da dajemo nase misljenje i istjeramo istinu na vidjelo, kao sto je i ovaj put se dogodilo. zato bravo ixicu sto pratis sve i javljas nam ...
naravno da davor i sanja se cesto bockaju, pa tako i ovdje se iskoristla prilika  hug:( (davore, djevojka kojoj sam "zavrnuo" ruku u 5 osnovne jos uvijek ludi za mnom. zbog toga sam odlucio da prestanem takve stvari raditi  :P

otrov

trebao si joj usi zavrnuti :) djevojka kojoj sam ja gadjao prozor kamenjem kao mali me danas mrzi :)
share it with friend or two

minjon81

Nesto je krenulo Bosnu sa lavinama ove godine... Jel su se desavale takve situacije i ranije?

01xxx01

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 08 March, 2010, 21:11:38
Nemoj davore da nam sekiras Sanju!!! Zabranjeno sekiranje!!!!

hug:(

Quote from: vip-jahorina on 08 March, 2010, 21:41:44
novinarske dezinfomacije su ljudi cudo i treba se toga cuvati. mi ovdje preuzimamo clanke sa drugih novina i portala ne zato sto su istiniti, pozitvini ili vec bilo kakvi, nego da mozemo da dajemo nase misljenje i istjeramo istinu na vidjelo, kao sto je i ovaj put se dogodilo.

tacno tako, to mi je bila namjera. uvijek neko zna nesto vise, kao evo i ovo, iz prve ruke.

Quote from: vip-jahorina on 08 March, 2010, 21:41:44
naravno da davor i sanja se cesto bockaju, pa tako i ovdje se iskoristla prilika  hug:( (davore, djevojka kojoj sam "zavrnuo" ruku u 5 osnovne jos uvijek ludi za mnom. zbog toga sam odlucio da prestanem takve stvari raditi  :P

tako je VIPE, nek si mu se nagovorio! mene su bas uvijek nervirali ovi sto zavrcu ruke i bacaju kamenje  :P

Quote from: davor77 on 08 March, 2010, 22:03:06
trebao si joj usi zavrnuti :) djevojka kojoj sam ja gadjao prozor kamenjem kao mali me danas mrzi :)

ma jok, voli i ona tebe, samo se pretvara, buahhhhhaaaahhhhaaaaahhahahahah  devil:( huligane!  devil:(

otrov

share it with friend or two

01xxx01