• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Hare je izgleda skroz poludio od ljubavi dok je zaboravio da se odjavi!

Mada nisam na jahi, mogu vam reci da ni meni nije lose, evo jedne slike od malopre

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: harison on 13 March, 2010, 14:34:47
Hare, kad napustis lokal, ti se odloguj........... :o :o :o :o (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: police:( police:( police:(

U Acinoj kolibi spricaju Kurosom, i zene i muskarce..........................


MarijaBB

haretu ce vip da skine jednu zvezdicu zbog neozbiljnosti na poslu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: skiDeki on 13 March, 2010, 15:29:51
Hare je izgleda skroz poludio od ljubavi dok je zaboravio da se odjavi!

Mada nisam na jahi, mogu vam reci da ni meni nije lose, evo jedne slike od malopre


daleko je kod tebe situacija od lose. jbg ja sam rintao cijeli dan. sad sam kod kuce, pokusavam da se organizujem za sutra.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Radio sam i ja, nesto skraceno, morao sam zbog ovih vrtiguza, sad cu jos malo ici da ih okusim!

Nadam se da ces sutra skijati, bas ti se neda otici ovih dana!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

bogami deki dobro se ti snalazis   :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

mogli bi mi popiti po jedno pivo. kad nemozemo kod ace mozemo kod lole  (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: skiDeki on 13 March, 2010, 15:29:51
Hare je izgleda skroz poludio od ljubavi dok je zaboravio da se odjavi!
Mada nisam na jahi, mogu vam reci da ni meni nije lose, evo jedne slike od malopre

auuuuuuuu, Deki, gade jedan - daj griz!!!  hug:(
moja OMILJENA hrana!!!!!!!  :'(

BOJAN-BG

deki peces a nezoves nije fer  ludzatobom:((

skiDeki

Quote from: 01xxx01 on 13 March, 2010, 17:22:14
Quote from: skiDeki on 13 March, 2010, 15:29:51
Hare je izgleda skroz poludio od ljubavi dok je zaboravio da se odjavi!
Mada nisam na jahi, mogu vam reci da ni meni nije lose, evo jedne slike od malopre

auuuuuuuu, Deki, gade jedan - daj griz!!!  hug:(
moja OMILJENA hrana!!!!!!!  :'(
Nema problema, jel bese nogice od Jagnjeta, one sto je Boki pojeo na Vip Party_ju

@boki, to moj kum slavi ceri 1. rodjendan, a kad ja budem vrtio bices obavesten, naravno!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01

Quote from: skiDeki on 13 March, 2010, 17:27:07
Quote from: 01xxx01 on 13 March, 2010, 17:22:14
Quote from: skiDeki on 13 March, 2010, 15:29:51
Nema problema, jel bese nogice od Jagnjeta, one sto je Boki pojeo na Vip Party_ju

jaoooooo, zapamtio si - upravo nogice!!! mada u martu nisam previse izbirljiva, moze sta bilo! janjetinaaaaaaaaa  (l)

skiDeki

Imam pamcenje k'o slon, ostavi adresu na pp saljem postom (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 13 March, 2010, 17:40:42
Imam pamcenje k'o slon, ostavi adresu na pp saljem postom (:smijeh:
zip-uj pa posalji na mail  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

ja sledeci put dobrovoljno skupljam nogice za sanju

DarkoN

bojane mogli bi mi popiti po jedan tuborg, i hare ce sa nama. mozda nam se i deki pridruzi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

koja slucajnost. dok sam pisao ovded a popijemo po pivo ri si tamo napisao da treba da castim.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...