• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

kada bude to duplo vjencanje party je u zacaranim dvorima a onda spust sa vrha  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Pa ko prezivi nek prica!
Dobra ideja za zacarane dvore, ima i ziva muzika (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola


skiDeki

Kad sam vec kod muzike pogledajte koje sam grdosije ubacio u sobu sa sve pojacalom i mixetom! Sve se trese kad odvrnem ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola


skiDeki

Veruj  da mi to svi govore, ali sta da radim kad volim muziku!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Upravo sam sam kod kuce, odvrnuo sam Merlina, ko hoce nek dodje da pravimo zurku ludzatobom:(( ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola

e to volim eto mene.....

skiDeki

Lola teleportiraj se kod mene.. i naravno ko jos zeli 8) 8) 8)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

eto i mene, jos ako si pripremio pivo ima bas da uzivamo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

tu sam i ja imal ALPSKOG DEKIIIIIIIIIII  afrocool:(  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

skiDeki

Ima svega, a imam i Kravu pa nek Hare legne i sisa do mile volje, inace sam kravu uvezao sa julijanskih alpa (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

pije li se ovde vino ili ne? sta je ovo nigdje nikoga. nema veza pocecu sam valjda ce se neko pridruziti.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja bi nesto popio, pa ko sta natoci popit cu brera ce mi progledat kroz prste  3:(

DarkoN

Quote from: harison on 04 March, 2010, 23:03:54
ja bi nesto popio, pa ko sta natoci popit cu brera ce mi progledat kroz prste  3:(
evo ja ti sipam lolino vino, ipak je to specijalitet kuce. naravno popicu i ja jedno sa tobom. zivio.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...