• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: otpade Haretu zvezdica, cudo je ova Brerina puska |(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


skiDeki

Sve je moguce, ali ti najbolje znas sta si mu uradio police:( police:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 16 March, 2010, 19:25:39
Sve je moguce, ali ti najbolje znas sta si mu uradio police:( police:(
Ja, ni pipnuo ga nisam. :o

skiDeki

Jesi li siguran?? (:smijeh:

Onda mu je drvo palo na glavu.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ejhh Brera, me je cuvao ko da sam mu ZET :P  sleep:( sve pohvale za TASTA nema boljeg TASTA od brere 100%, a bogami i nema boljeg ZETA od mene jel tako  :P hahah

DAJ DA ZALIJEMO
http://www.youtube.com/watch?v=zdFQFDVb8C8

(PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

A MENI SOK

(K)

DarkoN

ja sam dosao da popijem jedno pivo i onda pravac krevet. moram da obavim ozbiljnu raspravu sa jastukom.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

dobro jutro. ja cu da popijem jednu rakijicu. odoh da nesto zavrsim sto se posla tice i da idem na jahorinu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


MarijaBB

Jel mozete da pojmite kako se osjecaju oni ljudi koj su za novu godinu bili na Jahorini? Uzas......

skiDeki

Dobro jutro svima 8) rakija, kafa, moze.... Brera je tu, Mijate prelistaj predhodnu stranicu.....

@Marija, pitaj Bokija kako mu je bilo za novu godinu...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


skiDeki

Mozda je u guzvi sa poslom, juce se aktivirao tek popodne ili je jos uvek na odmoru ???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

dajte mi jednu rakiju da obradujem grlo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Heheheh...moze i meni jedna!!!!