• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Ja bih pivkanu da sabijem, molim da mi se neko pridruzi u konzumaciji, tj degustaciji...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 15 March, 2010, 17:32:22
Quote from: 01xxx01 on 15 March, 2010, 16:52:07
Quote from: DarkoN on 15 March, 2010, 16:45:54
vjeruj mi da mi je ovo bio jedan od najboljih dana koje sam proveo gore. za srijedu sam vec najavio da cu da idem, ako bude sve kako treba gore sam. e sad da popijemo po jedan danetov koktelcic.

vjerujem - gledala sam kamere citav dan!!!  :'(

a mozes misliti ja u srijedu imam tvoj "problem" od nedelje - dogovorila jos davno tezgu (money money money) i odoh s posla - ali nema sanse da otkazem, aaaaaaa

3:( 3:( 3:( 3:( 3:(

ali u svakom slucaju -  (K)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Idemo ljudi DOBRA VECE  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) vama PIVA, a meni SOKIC  (K) ZIVJELI ,

brera

Dobro veèe i laku noè.Dosta mi je posla, daj Lava dok ¾ena spava.

DarkoN

ko je spomenuo pivo. evo i mene pridruzujem se zip-ovanju piva.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola

ehejjjjj,evo i mene na pivu!!!!!!! (PIVA) (PIVA)

BOJAN-BG

DODAJTE JOS JEDNO PIVO STIGAO SAM ZIVELI

DarkoN

bojane i ja cu jos jedno da popijem(primjenjujem tvoju taktiku)  (PIVA) (PIVA) (PIVA) zivjeli
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 15 March, 2010, 19:55:19
Quote from: DarkoN on 15 March, 2010, 17:32:22
Quote from: 01xxx01 on 15 March, 2010, 16:52:07
Quote from: DarkoN on 15 March, 2010, 16:45:54
vjeruj mi da mi je ovo bio jedan od najboljih dana koje sam proveo gore. za srijedu sam vec najavio da cu da idem, ako bude sve kako treba gore sam. e sad da popijemo po jedan danetov koktelcic.

vjerujem - gledala sam kamere citav dan!!!  :'(

a mozes misliti ja u srijedu imam tvoj "problem" od nedelje - dogovorila jos davno tezgu (money money money) i odoh s posla - ali nema sanse da otkazem, aaaaaaa

3:( 3:( 3:( 3:( 3:(

ali u svakom slucaju -  (K)
ma posao je posao i mora da se odradi. ali nije lose nekada malo uzivati.  ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Uzivanje je uzivanje, mada nije lose ponekad nesto i raditi  (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01

kad sam vec krenula da kukam danas, jos samo da izjavim da zavidim degustatorima (ovdje dodati cega po slobodnom izboru) - glede ove price uzivati vs. raditi!
:P

eto ja bih mogla biti degustator koktela, ili sladoleda! hug:(

skiDeki

Uuuuu sladoled..njam njam
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...