• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

samo lagano obloge i alpsko 0,5% zacjelit ce  sleep:( 100%

BOJAN-BG

kud hari da se povredis pred takmicenje

skiDeki

Sinoc sam imao pravo ludo vece idem do kafane da cujem utiske....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

C:\Users\Bojan\Pictures\index.jpg

slika sa prvog radnog dana sestoseda

skiDeki

Boki je skontao kako postaviti slike :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(



Ajde boki sad da castis....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

opa deki samo oputeno navrati i kod nas jos se nije onaj moj magacin ispraznio  3:(

BOJAN-BG

daj hari nesto iz tvog bifea da nazdravimo

MarijaBB

Mislim, zvizdim, urlam, dernjam se ali Hare zvjernja kao mahnit. Vidi samo slovenku.


Vidimo se neke druge, naredne sezone....

DarkoN

hare srecan ti rodjedan! da ih jos puno puno docekas i da se ne ozenis brzo  :P
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Evo i MAKI nam se naskijala...e mogli bi nesto ovako .... >>>>






DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 14 March, 2010, 17:42:38
Quote from: DarkoN on 14 March, 2010, 11:35:57
evo i mene. ja cu jutros jednu rakiju i jedan pistolj da pucam sebi u koljeno pa da znam zasto nema nista od skijanja.

?!?!  :o
sve sam ti rekao ovim. nisam mogao otici gore danas, ali ispalo je na kraju dobro. napravio sam prvu web prezentaciju i zaradio fino na njoj. ali skijanje je skijanje. :'(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 14 March, 2010, 22:21:56
Quote from: 01xxx01 on 14 March, 2010, 17:42:38
Quote from: DarkoN on 14 March, 2010, 11:35:57
evo i mene. ja cu jutros jednu rakiju i jedan pistolj da pucam sebi u koljeno pa da znam zasto nema nista od skijanja.

?!?!  :o
sve sam ti rekao ovim. nisam mogao otici gore danas, ali ispalo je na kraju dobro. napravio sam prvu web prezentaciju i zaradio fino na njoj. ali skijanje je skijanje. :'(

nek si ti napravio poso a bice dana za skijanje,pa da nazdravimo za uspesan posao

MarijaBB

Po prognozi imas jos ovu sedmicu vremena da skijas, a i ljudi nema tako da bi se fino moglo iskijati. A temperature od sledece subote pice u plus i proljece polako stize......

01xxx01

Quote from: DarkoN on 14 March, 2010, 22:21:56
Quote from: 01xxx01 on 14 March, 2010, 17:42:38
Quote from: DarkoN on 14 March, 2010, 11:35:57
sve sam ti rekao ovim. nisam mogao otici gore danas, ali ispalo je na kraju dobro. napravio sam prvu web prezentaciju i zaradio fino na njoj. ali skijanje je skijanje. :'(

skijanje  (l)
zaradjivanje  (l)

posto sma ja optimista i prevarant, mislim da ce biti odlicno u srijedu (prvi dan bez vjetra) i da ces ti da se razbolis na poslu pa nadoknadis za juce i danas!  >:D

skiDeki

Vecera svratim bzvze u kafanu, a ono ispade dernek pravi, cak je i gitara svirala, ipak sam pobegao malo ranije sutra je radni dan!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...