• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Ali mi cemo trenirati, a imamo i dosta talenata (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola


01xxx01

Lolita, jel mogu ja da pustim jednu pjesmu ovdje u kafani? Evoooooo!

http://www.youtube.com/watch?v=944TWMoBalM&feature=related

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

BOJAN-BG

deki pa da nazdravimo za 2000 poruku  (PIVA) (PIVA)

BOJAN-BG

10 gostiju, 4 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
BOJAN-BG, harison, Masni, mix

hari jesi to uspavao slovenku i tasta pa krisom na forum  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

tasta sam napio, slovenku uspavao tak da sad mogu dernecit  :bravo::( :bravo::( jojj lola daj mi casu crnog vina onog domaceg da me vrati u zivot  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Pozdravio vas je Brera, jako mu nedostaje forum i raja s foruma :D ali dlakavu pusku jos nije iskoristio sto je dobar znak  :bravo::(  ideea:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

laku noc, sutra opet ranim.... nadam se da ce biti lijepo vrijeme da vam prenesem zivu sliku sa staze

lola


mijat

dobro jutro, kafa i rakija za mene i prvog koji se javi. ne smem da tipujem ko æe to biti

skiDeki

Dobro jutro Mijate, evo ja sam poranio ;D Predpostavljam da kod tebe u banatu ne duva nista manje negi kod mene u sremu?

Loli i Boki hvala vam na cestitkama!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


MarijaBB

Morning i od mene. Vidim gore nema magle... Jupi sa sve koji su gore. I kod nas u BL pada.... I pravo ga je napadalo. Ciscenje auta je ponovo aktuelni sport.


BOJAN-BG

u BG NEMA POTRBE ZA CISCENJEM VETAR JE SVE RAZDUVAO

MarijaBB

U banjalukama nema vjetra, mislim ima malo, ali nije neki jak.

DarkoN

dobro jutro. ja cu jednu rakijicu da popijem. valjda ce se neko pridruziti da ne pijem sam. (C) (C) (C)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...