• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Mora da bi odmah dobio po repu 3:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

hare je manji od makovog zrna nema ga nigde kako mu je dosla slovenka  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Cak se i internet uplasio i pobegao od njega police:( police:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

to sve nije razlog da mi ne popijemo po jedno pivo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Naravno, al znas kako kazu, jedno ko nijedno (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

tako je deki, napokon neko ko me razumije.  (PIVA) (PIVA) (PIVA)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Tako je, samo toci, a evo jedne pesmice za nas pivopije (:smijeh:

http://www.youtube.com/watch?v=vNJniNQHd0w
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

nemam vremena da svratim do ove kafanice, ali sam zbog privlacnog imena ipak bacio pogled i zazelio se lolinog vina  ludzatobom:(( ljudi stvarno je vrh!!!! ali zato imam rakije, i to ne bilo kakve, nego dekijeve rakije, pa udri sine  :bravo::(

BOJAN-BG

pa da nepijes bas sam vipe da ti se pridruzim

DarkoN

evo i ja se pridruzujem sa malim zakasnjenjem. pravo da vam kazem super bi mi legla jedna rakijica od litar  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 08 March, 2010, 20:58:07
nemam vremena da svratim do ove kafanice, ali sam zbog privlacnog imena ipak bacio pogled i zazelio se lolinog vina  ludzatobom:(( ljudi stvarno je vrh!!!! ali zato imam rakije, i to ne bilo kakve, nego dekijeve rakije, pa udri sine  :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 08 March, 2010, 20:58:07
nemam vremena da svratim do ove kafanice, ali sam zbog privlacnog imena ipak bacio pogled i zazelio se lolinog vina  ludzatobom:(( ljudi stvarno je vrh!!!! ali zato imam rakije, i to ne bilo kakve, nego dekijeve rakije, pa udri sine  :bravo::(
Evo bas sam brojao, tacno 38 dana nisi svratio u kafanu, obaveze-razumem, cak sam ti jednom i cevape narucio i nista! Drago mi je da si veceras tu, a vina i rakije ce uvek biti! Ziveli prijatelji!! cr:) cr:) cr:)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

dobro jutro, ima li koga?