• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

01xxx01

.

[prilog je obrisao administrator]

MarijaBB


borat

meni je dobro

Mega Deki

Mega deki stigao kuci na 4 tocka. Drugacije nije moglo. Zbog dragog nam VIPA danas sam skijao cela 2 sata. Doduse uhvatio sam jutarnje od 9 dok staye nisu popustile. I onda krema pa suncanje za kraj. Sacu vidim imam li koju fotku...
Mega Deki

01xxx01

Quote from: Mega Deki on 20 March, 2010, 23:08:36
Mega deki stigao kuci na 4 tocka. Drugacije nije moglo. Zbog dragog nam VIPA danas sam skijao cela 2 sata. Doduse uhvatio sam jutarnje od 9 dok staye nisu popustile. I onda krema pa suncanje za kraj. Sacu vidim imam li koju fotku...

e deki, toliko je sve odvratno izgledalo na tvojim slikama od proteklih dana da sam danas morala da odem i sama se uvjerim!
u pravu si totalno!

FUUUJ!!!!!

(:smijeh:

Mega Deki

Pa ja pricam vec 5 dana a niko me ne razume. Sacu okacim jos neku pa mozda narod i skapira pa proseta sutra do gore (mada za vreme vise ne garantujem) (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Mega Deki

vip-jahorina

drugi put kad dodjes cemo te nacugati odmah prvi dan, tako da ne budes danima u stanju da nam slike saljes  (:smijeh:  (:smijeh:

01xxx01

Quote from: Mega Deki on 20 March, 2010, 23:24:01
Pa ja pricam vec 5 dana a niko me ne razume. Sacu okacim jos neku pa mozda narod i skapira pa proseta sutra do gore (mada za vreme vise ne garantujem) (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

potpuno te razumijem!!!
police:(

bice jos sutra, pojavio se nekakav vjetar ludi poslijepodne i otjerao globalno otopljenje!
al' sto ti rece - od prekosutra ne garantujem!
:'(

Mega Deki

E sacu da okacim jos malo pa neka narod gleda. A usput se drmka dunjaaaaaaaa
Mega Deki

Mega Deki

Evo jedne samo dok dovatim aparat.. Ko moze nekj saceka ko ne laka mu noc..
Mega Deki

Mega Deki

Hm, pa izgleda da su i slike zatajile zahvaljujuci VIP-u. Evo jedne samo sa cilja sutrasnje trke..
Mega Deki

Mega Deki

A moye i ovako nesto...Nas dragi dobro poznati prijatelj i jos neka sa danasnjeg oprostaja i suncanja.. Jos jedan pozdrav i zelim vam sutra lepo skijanje  devil:( devil:( devil:(
Mega Deki

Bojan NS

Данас на камерама више блата него снега...  ???

vip-jahorina

sa jahorine:
jaka juzina valja, temp. u plusu, onako malo tuzna slika poslije predhodnih lijepih dana. snijeg se topi, blato pocinje na odredjenim mjestima da se pojavljuje.
kvalitet skijanja (kao sto ixic rece, kome ne smeta mokar snijeg) i dalje na odredjenim mjestima je dobar. Ogorijelica je pirlicno losa. Olimpik i zeljo su i dalje dobri, cak veoma dobri.
Ako stignem, bice i par slika...

Mega Deki

Jel ste vi zaboravili da sam se ja vratio kuci. Izvestaji ce biti.... Hm, necu da komentarisem. Samo cu da pratim. Puno srece na dalje...
Mega Deki