• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

razmisljalo se o tome da se pozove GSS za mini_dekija  (:smijeh:

HeAd

VIP-e dolazi u BL na ribu...puko akvarijum danas :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

stigla je i sanja, cekamo izvjestaj.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

evo mene, vratila sam se!
Darko crni, sto ne ode, ispade pravo dobar dan!

ali, nista se ne sikiraj, imam  dobre vijesti - BICE I SUTRA DOBROG SKIJANJA!!!!!

Davore, suncanje nula bodova - na vrhu je nosio vjetar a na dnu - ko se jos sunca na dnu?!?
:P

dakle! kome ne smeta mokar snijeg - a meni ne smeta, pogotovo krajem marta - bilo je dobrog skijanja!
bila sam svuda osim na Zelji, i najbolje je naravno na Olimpiku! ko bude isao sutra, mislim da ce i sutra pravo dobro da se drzi. ima puno snijega, nije nigdje progledao, cak su bili malo inovativni u sredjivanju donjeg dijela staze.
Ogorjelica i Poljice su u istom stanju - i dalje ima svuda puno snijega, na stadardnim mjestima su se pojavile smedje fleke, ali zacudo nigdje jos uvijek nema zemlje a i kamenja SKORO nigdje (ja sam skontala kamenje jedino na Ogorjelici, ispod sestosjeda na onoj padini sto uvijek prva propadne). Ono cuveno ozloglaseno mjesto pred dvosjedom NIJE progledalo jos - ja sam se zaprepastila kad sam to vidjela! ne kontam kako je to moguce, osim ako nisu sinoc nagurali snijega. malo jest zemlja pustila boju, ali nema kamenja!
eto, to je to!
preporucujem svima koji mogu da odu sutra - barem ujutro ce biti dobro skijanje!
situaciju je definitivno izvadio hladan vjetar koji je duvao na vrhu - na dnu se skidalo sve sa sebe od vrucine a na vrhu odnese vjetar!
police:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

tu sam i ja, sad ce slike Ogorjelice :S nisam imao vremena za Poljice jer sam samo furao stazom za cross  devil:(

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

Quote from: HeAd on 20 March, 2010, 16:40:37
VIP-e dolazi u BL na ribu...puko akvarijum danas :)

Sve pirane plivale po parkicu.........Uperile se damice.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

























I jedna od mene za kraj :P heheh suncano... prelijepo ,,,,ali i tuzno prijatelj na bordu izvalio nogu iz kuka i slomio na 3 mjesta U®AS cuvajte se ovaj snijeg je SMRT


skiDeki

Hare, super slike :bravo::( :bravo::(

Odkud ti u rajskim vratima??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

sanja izvjestraj je odolican, nadam se da cu sutra uspjeti da odem na skijanje.
hare slike su odlicne, vidim da si se proveo extra.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81


skiDeki

Quote from: minjon81 on 20 March, 2010, 18:19:33
Hare okacio svoju fotku!
Pa to je standarno kod njega, vecina nas je okacila svoje fotke 8)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

Quote from: skiDeki on 20 March, 2010, 18:23:17
Pa to je standarno kod njega, vecina nas je okacila svoje fotke 8)

Pa vecina da, ali HAre je debelo izbegavao, bar sam ja stekla takav utisak, ili dzipovi, ili slovenka ili nesto trece...

skiDeki

ne znam koliko dugo pratis forum, ali je baqs upravo on prvi poceo stavljati svoje slike, i ma ih gomila ovde! Mada je u zadnje vrema slabije stavljao!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

Nisam tako dugo ovde ali sam manje vise pregledala sta se pisalo... 8)
Onda je to samo bio moj pogresan dojam! Ok!