• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Bojan NS


DarkoN

nije jos gotovo. dok god zicare nije gotovo. ali je istina da je kraj sezone blizu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

ja jos nebi rekao da je sezona gotova, otprilike je najavljujem zatvaranje sezone tek krajem marta-pocetkom aprila, mada kako dare rece dok rade zice je i sezona.
na SSK i zelji se moze sigurno do sredine aprila skijati. vidjet cemo dokle ce raditi zice.

@head
nije ti losa ideja, otvaraj temu !!!

@ixic
ja redovno pokusavam naci smjestaj za  Queen's Day, ali kako se uvijek kasno sjetim ostanem bez kreveta  puf:) posalji koju sliku, naravno u novoj temi po headovom prijedlogu

01xxx01

Quote from: vip-jahorina on 19 March, 2010, 21:12:01
@ixic
ja redovno pokusavam naci smjestaj za  Queen's Day, ali kako se uvijek kasno sjetim ostanem bez kreveta  puf:) posalji koju sliku, naravno u novoj temi po headovom prijedlogu

1. nisi otvorio novu temu  3:(
2. kakav hoces smjestaj, ja sam travel agent u dusi i pomazem ljudima da traze smjestaje  :P
3. ozbiljno.

Mega Deki

Dobro jutro radni narode. Evo osvanu moje poslednje jutro za ovu sezonu na Jahorini. Evo i par slicica cisto da bi zaokruzili moj boravak. Da vidite kakav sam maler kad dodjem na planinu. Sta cu tako je. Danas cemo zatvoriti stazu (mislim za nas) a ostali jos malo. Sutra takodje skijanje (doduse malo teze ali ce biti). Od ponedeljka nek vam je bog u pomoci. Gleajuci ovu prognozu ako padne to kise sto najavljuju mrka kapa. JEdino nepoznajem teren oko olimpika i zelje, al iz price mislim da ce tamo potrajati jos malo. Usput da se pohvalim . Ja dobi svoju krusku (sto rekoste nikad nije kasno) Vijao sam vijao i izvijao VIPA. Ovom prilikom ga pozdravljam kao i sve ostale forumase. Meni je vreme za jesti malo i odoh da umocim skije u sneg dok ne okopni u podne   :'( Cujemo se nekom skorijom prilikom i jos jednom pozdrav svima. PS. Pazite danas na stazama magla je velika kao i svih ovih dana  austin:( austin:( austin:( Cak se i vrh sestoseda Poljice ne vidi sa 500m razdaljine... Bas sam... Pozz svima
Mega Deki

brera


01xxx01

a gdje je danas snowboarding takmicenje? pretpostavljam da ce biti zatvoren taj dio, zato pitam?

nigdje ljudi na stazama a subota  :'( :'( :'(
should i stay or should i go now??!?!?!

brera


DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 20 March, 2010, 09:22:19
a gdje je danas snowboarding takmicenje? pretpostavljam da ce biti zatvoren taj dio, zato pitam?

nigdje ljudi na stazama a subota  :'( :'( :'(
should i stay or should i go now??!?!?!
nadam se da si otisla.ja danas ne dolazim,  mozda sutra budem bolje srece.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

otrov

danas se zabodu skije u snijeg naslonis se na njih,  navalis na mezu i na gembisht :)
ps: namazati se snijegom po licu da se boja brze uhvati (ne koristiti faktore)  8)
share it with friend or two

Big_DANE


MarijaBB


vip-jahorina

ja mislim da mega_deki jeni nikad bio ovako pjan ko sinoc  (:smijeh:  (:smijeh:
drugi put ce razmisliti oce li prozivati i iskati krusku  >:D

@ixic
otvori sama temu, svako smije otvarati teme  ;D

takmicenje je kod satora, a mi smo skinuli onu staru kameru sa satora  X( i nikad ne stavismo novu, bilo bi lijepo uzivo pratiti takmicenje.  :'(

zburkos

xaxaxa
Jooj zao mi dekija, pa tek je sad vido sa kim je pio krusku....
Pa gdje ga ba vipe napi tolko...:)

Big_DANE

Quote from: zburkos on 20 March, 2010, 13:03:57
xaxaxa
Jooj zao mi dekija, pa tek je sad vido sa kim je pio krusku....
Pa gdje ga ba vipe napi tolko...:)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

p.s. Ja nisam stigao da navatam VIP-a( Rolana) neke druge vipovce jesam...al bice vremena !!!!