• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Mega Deki

A ustvari i nemam nesto slika od danas. danas sam se fokusirao na video snimke ali to nesmem da vam dan jel ..... Bice nekome stvarno muka. Evo par slikica za moju dusu od danas i to bi bilo to od Mega Dekija za sada.. Sledece javljanje... neznam ni sam. Pozdrav svima. Ko moze nek iskoristi jos vikend...
Na jednoj slici se vidi kako MAJTORI postavljaju ogradu za sutrasnje takmicenje. Moj favorit slika sestoseda...
Mega Deki

DarkoN

slika sestosjeda je definitivno za razglednicu. vidim da je i danas vrijeme odlicno. ja cu mozda sutra opet gore.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


BOJAN-BG


Mega Deki

Cuj za malo. he he. Pa ko moze nek se penje dok jos ima zasto. Vredi se bar i suncati malo. ludzatobom:(( ludzatobom:((
Mega Deki

DarkoN

Quote from: Mega Deki on 19 March, 2010, 17:44:30
Cuj za malo. he he. Pa ko moze nek se penje dok jos ima zasto. Vredi se bar i suncati malo. ludzatobom:(( ludzatobom:((
ja se ne suncam ni na moru a ne na jahorini. nadam se da cu uspjeti sutra da dodjem gore.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

goghie

I can go with the Flow...

minjon81

Odlicne fotke! Sta reci nego konsultovati Mega Dekija za dugorocnu prognozu  ;D !

HeAd

ljudi ja sam zakljucio sezonu...cekam sljedecu...a za sljedecu: austrija i italija....jeeeeee!!!!!
i naravno Jahorina nadam se da ce montirati topove na cijeloj planini za sljedecu sezonu...i jos sam nesto primjetio da od kako su sestosjedi napravljeni dosta manje ljudi ide na pracu svi samo pice new zicarama  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

ma bice skijanja 100 posto pa makar sa povredama laksim  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

sina

i ja sam spakovao opremu,za ovu sezonu to bi bilo to....ljudi,sretno do tamo neke nove zime......

skiDeki

Takodje spakovana, sutra idem da izvadim dozvolu za pecanje!

@sina cuj tamo neke, sledece zime, a ove godine!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

Quote from: skiDeki on 19 March, 2010, 19:21:01
Takodje spakovana, sutra idem da izvadim dozvolu za pecanje!

@sina cuj tamo neke, sledece zime, a ove godine!

ja vec gledam ponude za more...a u Splitu 0d 10.04 sajam nautike...sto jest jest...treba otici :)

hehe...treba otvoriti temu gdje su forumasi kad nisu na skijanju :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

01xxx01

Quote from: HeAd on 19 March, 2010, 18:46:55
i jos sam nesto primjetio da od kako su sestosjedi napravljeni dosta manje ljudi ide na pracu svi samo pice new zicarama  ;D

sto je super stvar, posto na praci nema guzve  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(


Quote from: HeAd on 19 March, 2010, 19:26:56
Quote from: skiDeki on 19 March, 2010, 19:21:01
hehe...treba otvoriti temu gdje su forumasi kad nisu na skijanju :)

ja odoh u Aaaaaaaaaaaaaaaasterdam sljedeci mjesec, la la la, za Queen's Day Carnival! jedva cekam! kad bi moglo da se skija sve dotad, uhhhhhhh, gdje bi mi bio kraj!
hug:(