• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: sina on 19 March, 2010, 08:02:40
mega deki kad dolazis iduce sezone? ;D

ovo ti je dobro pitanje bice termin kad je mega deki gore u fulu popunjen  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Quote from: DarkoN on 19 March, 2010, 07:31:46
Quote from: 01xxx01 on 19 March, 2010, 00:44:31
Quote from: DarkoN on 18 March, 2010, 19:11:07
olimpik ce izdrazati najduze kao i uvijek. mene brine samo ova kisa, ako nje nebi bilo skijalo bi se sigurno jos 15 dana.

pa to i ja kontam... mozda se promijeni prognoza, kao i obicno...
:-X

a vidi onaj jadni usamljeni minus u utorak navece  :'(

stolepc

Kakva je staza za pocetnike? Da li je ok za uèenje ???
Thanx

Bojan NS


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


dnk_yu

Moze li neko da mi kaze kakvo je vreme na jahorini? Da li se sneg topi? Vredi li dolaziti za vikdend gore!?

Hvala!?

vip-jahorina

dobrodosao nam dnk_yu
samo malo prolistaj par stranica i vidjet ces kako je stvarno stanje na jahorini. na osnovu prognoze, webcam,a izvjestaja forumasa, mozes sam prosuditi da li se isplati dolaziti ili ne

ZORAN NS


Mega Deki

Eve ovako. Stigao sa staze. Popustile na standardnim mestima. nesto jos malo se drze Poljice koliko mi se cini mimo Olimpika. Sutra ujutru se jos skija i onda nek vam je bog upomoci jel ja odoh kucici. Za sledecu godinu se dolazi..... He he , rano je za to. Ko bude hteo neka cita i znace kad da ode ako ne bude morao rezervisati termin 2 meseca unapred. Malo kasnije idu slike standardno.. Gladan sammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...
Mega Deki

01xxx01

Quote from: Mega Deki on 19 March, 2010, 15:23:24
Eve ovako. Stigao sa staze. Popustile na standardnim mestima. nesto jos malo se drze Poljice koliko mi se cini mimo Olimpika. Sutra ujutru se jos skija i onda nek vam je bog upomoci jel ja odoh kucici. Za sledecu godinu se dolazi..... He he , rano je za to. Ko bude hteo neka cita i znace kad da ode ako ne bude morao rezervisati termin 2 meseca unapred. Malo kasnije idu slike standardno.. Gladan sammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...

e to me zanimalo - hoce li bar Olimpik biti sutra upotrebljiv!  ludzatobom:((

Mega Deki

Dok sam ja tu hoce sve sigurno rekoh a za dalje ... Olimpik hoce jos par dana sigurno, malo Poljice ... ostalo nisam siguran ni sam. Mozda hoce mozda nece. Snega ima preko 1.3m ali na stazama ... Kada bi ratraci navukli tamo gde fali skijalo bi se malo duze ali.... Organizacija je na nivou kao i uvek pa zato nemeres skijati.... Sta reci.
No jel da saljem slike il je dosta za ovu sezonu????
Mega Deki

minjon81

Quote from: Mega Deki on 19 March, 2010, 15:52:12
No jel da saljem slike il je dosta za ovu sezonu????

Ma daj fotke da ispratimo do kraja pa kako bude!!!

Mega Deki

Ajd evo par decijih (nasi su) i cisto da vidite da snega ima , stim sto tamo gde ga treba polako ponestaje..
Mega Deki

Mega Deki

A ono jes , kad je bal nek je bal. A koga oce ono oce sta cu. Evo sacu spremim jos neku pa saljem..
Mega Deki

raca

Dolazim sutra, vidim po slikama da jos moze da se skija bar jedan dan, taman da se zatvori sezona.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.