• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 15 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Konacno da i ti uhvatis dan za skijanje (Y)  Da nuje i Hare bio sa tobom, nema ga ceo dan, mada je rekao da ce pauzirati zbog ramena sto je povredio?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 15 March, 2010, 16:46:03
Konacno da i ti uhvatis dan za skijanje (Y)  Da nuje i Hare bio sa tobom, nema ga ceo dan, mada je rekao da ce pauzirati zbog ramena sto je povredio?
nije hare danas isao, cuo sam se sa njim. dan je bio predivan. zao mi je deki sto nisi uhvatio jos bar jedan vikend.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

I meni je zao i to mnogo, ali sta sad.... Nek ide ko moze dolazi nam usrani jugo >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01

Quote from: zburkos on 15 March, 2010, 14:57:00
Ma ovasezona jos nije zavrsena jos ima da se skija............
Prosle godine posljednji skijaski dan bio 12. april......

eeeee, to se i ja nadam!!!

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 15 March, 2010, 16:54:14
Quote from: zburkos on 15 March, 2010, 14:57:00
Ma ovasezona jos nije zavrsena jos ima da se skija............
Prosle godine posljednji skijaski dan bio 12. april......

eeeee, to se i ja nadam!!!
ne bih da budem neko ko priziva jugo i ostale gluposti. nadam se da cu se prevariti ali mislim da je kraj sezone vrlo blizu. prosle godine smo imali bar 10 extra suncanih dana sa suncem cijeli dan, ove sezone 1 ili nijedan.
jos jednom cu reci da  se iskreno nadam da se varam u procjeni.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

e ovako, pocecu od poljica. stanje staza extra, guzve nema ni malo, slika nemam sa poljica jer mi je bilo mrsko da slikam. na ogorjelici stanje malo losije nego na poljicama sto se staze tice. imao sam osjecaj da nije radjena od juce, guzve nema kao ni na poljicama. na zelji i olimpiku nisam bio.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

jos samo da kazem da je pred kraj dana bilo malo vjetra na vrhu ali nista strasno. sve u svemu extra dan.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

strasno ponekad vidjeti ove slike silnog prostranstva i mogucnosti koje nisu iskoristene (uradjene). tolika sirina staza je na Jahorini, rijetko koji ski centar ima takvu sirinu, ali djaba kad se samo srednji dio radi.

Mega Deki

E sad malo ja. Doslo je i mojih 5 min, a i obecao sam. Pozdrav za VIP-a i sve ostale forumase. ludzatobom:((
Mega Deki

Mega Deki

Dan je poceo vrlo lose. Govori sama slika... (rain)
Mega Deki

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 15 March, 2010, 17:17:40
strasno ponekad vidjeti ove slike silnog prostranstva i mogucnosti koje nisu uradjene. tolika sirina staza je na Jahorini, rijetko koji ski centar ima takvu sirinu, ali djaba kad se samo srednji dio radi.
vip-e mozda im dodje iz ... u glavu pa vide da se staze moraju raditi mnogo sire. pogotovu ove oko sestosjeda, jer oni prevoze mnogo vise skijasa.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Mega Deki

Zicare nisu radile -vidi se iz prilozenog....
Mega Deki

Mega Deki

Zato su svi spavali i nisu izlazili iz svojih kuca ...
Mega Deki

Mega Deki

No ipak jedna mala grupa ljudi uprkos svemu odlucila je oprobati se na stazama prave lepotice ne mareci za vreme...
Mega Deki