• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


BOJAN-BG

jedna slika od 15.02.2010

Pictures\2010-02-15 Jahorina sestosed\Jahorina

twid

vrijeme je idealno u feb i martu, kao i uvijek

MarijaBB

Dosla i ja kuci sa Jahorine. Vrijeme je bilo super, staze super. Iskreno, meni se praca  ne svidja, jednolicna je zicara vozi beskonacno dugo. Ogorjelice su moji favoriti, i Poljice svakako.

Danas guzve izgleda bilo samo u kafanama :). Juce je bilo nevjerovatno dobro skijanje, uslovi za 10. Mi nismo ni na jednu zicu cekali vise od tri minute, mislim, to i nije neko cekanje, nego vise stalno se pomjeras dok ljudi sjedaju na zicare. Kad covjek sve sagleda, bolje da je bilo vise guzve, jer smo poderali noge i voznja nekih 3 i po sata kuci je bilo na muku.

Za ovu sezonu, ja kacim skije o klin. Za ovu sezonu samo! Vidimo se naredne, nadam se u mnogo boljim klimatskim i organizacijskim uslovima na Jahorini.
Slike necu da stavljam jer je Hare odradio posao odlicno.



Ljudi uzivajte dok jos snijega ima.




P.S. Imam snimak Koromana kako skija. Izvini druze direktore, ali bilo je pravo interesantno da te gledamo. :)
Lik je sav u fulu, race do bola..... Ali plug...........

BOJAN-BG

resio covek da nauci da skija,opet su kritike urodile plodom ipak direktor O.C. treba da zna da skija pa makar u plugu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

MarijaBB

Quote from: BOJAN-BG on 14 March, 2010, 22:07:21
resio covek da nauci da skija,opet su kritike urodile plodom ipak direktor O.C. treba da zna da skija pa makar u plugu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Nisam sigurna jeli ili nije skijas, ili ga je muka (citaj kritike forumasa) na skije natjerala, ali Ogorjelica i plug. Nismo mogli tako sporo, pa ne znamo jel tehnika ista do dna brda bolja ali ono gore pokazano, iziskuje ponavljanje. A ponavljanje je majka znanja.....

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 14 March, 2010, 22:07:21
resio covek da nauci da skija,opet su kritike urodile plodom ipak direktor O.C. treba da zna da skija pa makar u plugu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
:bravo::( :bravo::( :bravo::( (:smijeh: austin:( austin:( austin:( austin:(

DarkoN

ma nek uci da skija, onda ce nas vise razumjeti. drago mi je marija da si provela super vikend gore.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

jos ako zavoli skijanje ko mi bice sve bolje uredjeno od staza do produzenog rada zica itd.

MarijaBB


Mega Deki

Dobro jutro svima. Ustao rano i isplatilo se. Prava idila. Mislim da ce ovo biti jedan od najboljih dana za skijanje. Ako budem imao vremena saljem slike na kraju dana. Ko je na Jahorini NEKA UZIVAAAAA.

[prilog je obrisao administrator]
Mega Deki

DarkoN

ovo je definitivno jedan od onih dana koji nebi trebalo propustiti.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

sta reci za vreme osim fantasticno

makkki1986

kako tuzno gledat na ovu ljepotu sa posla,a jos jucer skijao gore  :'(Jedina utjeha da izgleda bas malo ljudi gore trenutno pa  ne radi ni Praca,ni sestosjed Ogorjelica...A  i prognoza nije najbolja tako da izgleda ovo bio zadnji kvalitetan vikend ove sezone....