• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 16 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma kaki ne stojim ti ja tu, tu mene ne moze uhvatiti ni HIGHSPEED CAMERA ima jedan stari momak moja kopija  ludzatobom:(( isti narandjaste pantole i VIP jakna pa tako da se ne zaletite, ja imam kacigu iz osnovne ovaj nema  :bravo::( idemo sad slike od danas

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

hare i sanja izgleda nisu bili na istoj planini. kod hareta magla a kod sanje nema. od sad cu da skijam sa sanjom. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: DarkoN on 13 March, 2010, 18:56:49
hare i sanja izgleda nisu bili na istoj planini. kod hareta magla a kod sanje nema. od sad cu da skijam sa sanjom. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Danas je bilo svega¾: magle, sunca, vjetra, snijeg..... Sanja je birala slike  :P

BOJAN-BG

cini mi se da i nije bila neka guzva na stazama bar po slikama od sanje i hareta

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nije jer je dosta raje islo na Pracu bila je odlicna..... radilo je sve pa su se razisli, a i recesija  :P joj danas 15:45 zatvorise zicu, kad 3-4 covjeka pocese psovat majku, familiju, sve po spisku onima iz OC zasto ne puste da radi do 17:00 umalo nije bio fight ....to nisu 100% stranci to su najvjerovatnije ovi vikendasi iz Sarajeva - Pala  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

ma trebali su ih malo i napeglati stvarno nema smisla u 15 i 45 gasiti zicu a dogurasmo do pola marta kad zice mogu raditi i do 5

DarkoN

valjda zbog snizenja ski pass-a nema produzavanja radnog vremena.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

darko aj sad u kafanu da platis turu pica za 2000 poruku

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 13 March, 2010, 19:31:43
darko aj sad u kafanu da platis turu pica za 2000 poruku
sasvim slucajno sam je vec okrenuo a da nisam ni skontao da je dosla 2000-ta
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

do prije 2-3 godine, od 15.2 radilo se do 16.30 h. a prije rata do 17.00

vip-jahorina

Quote from: BOJAN-BG on 13 March, 2010, 19:31:43
darko aj sad u kafanu da platis turu pica za 2000 poruku

ja pisem u forumu od 2005 i imam oko 300o postova. darkon 3,5 mjeseca i ima 2000. znaci za tri godine ces imati 15.000 postova   (PIVA)

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 13 March, 2010, 19:34:18
do prije 2-3 godine, od 15.2 radilo se do 16.30 h. a prije rata do 17.00


valjda ce se dozvati pameti za sledecu sezonu da ih narod nepljuje