• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 13 Guests are viewing this topic.

01xxx01

caooooooooooooooooooooooo!!!!!!!
:P

super je bio dan!!!
sunce je ispalilo - pojavilo se samo na momente, ali ima hrpa snijega i bile su dobre staze, jedino je bilo puno ljudi.
bila sam svuda, osim na Zelji, posto mrzim Zelju, ponajvise na Poljicama i Praci.
Praca ce izdrzati i za sutra - pogotovo desna, koju ja vise volim! s desne strane nema ni fleka ni leda, super je! lijeva se izlizala na onom standardnom mjestu, kamencici izvirili, a i dolje na onom platou pri dnu je velika smedja fleka. prilaz ulazu u dvosjed je isto poceo popustati, ali bice sutra definitivno jos uvijek dobra!
Olimpik je bio prazan - toliko prazan da se na vrhu jos uvijek vide one jutarnje strafte - ali je na donjem dijelu bilo puno snijega na stazi. ali je bilo super sto nije bilo ljudi, za razliku od ostatka planine!
na Zelji je bilo nekakav red, svi navalili izgleda, ali smo to zaobisli  :&
Ogorjelica - pa no comment, sve standardno, nista se novo nije desilo, he he he! no complaints.
na Poljicama puno ljudi ali se dobro drze staze!

odo da stavim koju sliku, mada ih nemam nesto puno - vrijeme je bilo nekakavo mracno uglavnom pa nisu bas nesto ispale, pogotovo Praca - osim par suncanih momenata, ali eto da se vidi kako je bilo!
;)

01xxx01

evo prvo Praca

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

BOJAN-BG

daj sto das kad nemozemo da dodjemo da uzivamo

01xxx01

pa Ogorjelica

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

01xxx01

pa zatim malo Poljica

[prilog je obrisao administrator]

01xxx01

pa jos malo Poljica

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

DarkoN

sanja svaka ti cast. hvala na izvjestaju, odoh da zovem ove svoje da vidim da idemo sutra. kad ovo vidim dodje mi da sad odem da se spustam.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

cekaj Darko, evo jos Poljica, he he he - ovo se vrijeme sad malo poboljsalo  :P

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

01xxx01

te Olimpik! odoh jesti! dovidjenja u Sarajevu see you sutra na Jahorini  devil:( devil:( devil:( devil:( devil:( devil:(

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

BOJAN-BG

sanja nemoj vise preterivati sa slikama ubi nas u pojam

skiDeki

Sanja hvala za slike!!! :bravo::( :bravo::( Sto ih ne smanjis malo bice preglednije, na poljicama ti je cini mi se Hare uletio u kadar!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01

Quote from: skiDeki on 13 March, 2010, 17:24:46
Sanja hvala za slike!!! :bravo::( :bravo::( Sto ih ne smanjis malo bice preglednije, na poljicama ti je cini mi se Hare uletio u kadar!

pa ruzne su kad se smanje, ovako se vidi i kamenje i snijeg, he he he!
zezam, lakse mi ovako - dok ih ja smanjim, citava procedura!
Hare - ne sjecam se da sam ga vidjela! tagguj ga, he he he  :P

elem sutra je The Day D, ljudi - eno ga plus opet napada od srijede, uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!  3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:(
ko god moze nek dolazi sutra/ponedeljak - izdrzace staze odlicno jos sigurno 2 dana, a dalje ko zna!

skiDeki

Ako ovo Nije Hare onda je neki drugi komunalac (:smijeh:

Pogledaj na originalnoj slici, bolje se vidi!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

deki da je sanja smanjila sliku ne bi prepozno hareta komunalca  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

deki 99% da je hare. ovo 1% sam ostavi mogucnost da je neko slicno obucen. mada jedan je jahorinski komunalac. (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...