• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

ja bih ti se vrlo rado javio ali nemogu sutra gore. ima li ikoga gore na stazama da javi kakvo je stanje?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

looka

Quote from: makkki1986 on 12 March, 2010, 13:17:40
Quote from: 01xxx01 on 12 March, 2010, 13:00:54
Quote from: makkki1986 on 12 March, 2010, 11:26:04
Quote from: looka17 on 12 March, 2010, 11:12:53
Zmisli s****a, skoro da molim drugove da idemo sutra na Jahu, bar na dan i niko nece, ne mogu da vjerujem! A meni se tako ide da uhvatim bar jos jedan dan ove sezone...  ;)  :-\  :'(
ista prica :(mada ima jos nade i to od ljepseg spola,mada stagod bilo da bilo ja sam sutra na Jahorini  ;D

pa dogovorite se vas 2 za sutra!

moze:)nek se javi ko nema drustvo za skijanje sutra na PP

Rado bih ja dosao sam ali da sam malo blize, ipak imam 200km do Jahorine pa ako idem sam i troskovi su mi puno veci... Ali koliko mi se ide sve je moguce. Ako nista drugo uzivajte vi sto ste gore i za mene!

Big_DANE

KO JE  PRICAO DA 17-og JUGO DOLAZI ...GLE OVO >>>>>




BOJAN-BG

prazna kafana prazne staze sta je ovo ljudi oce li neko iz beograda i okoline sutra na jahorinu

djsasa

Quote from: DarkoN on 12 March, 2010, 17:07:14
ja bih ti se vrlo rado javio ali nemogu sutra gore. ima li ikoga gore na stazama da javi kakvo je stanje?

Jutros staze bas nisu bile sjajne iako sinoc pripremane , sneg koji je padao celu noc je pokrio to . Zato je bilo malo usporeno ali se kasnije popravilo , bilo je malo hangova zbog novog snega al sve u svemu dobro za skijanje , bitno je da nema nigde da je golo , malo jaci vetar na vrhu zica , magla koja se digla od podne i malo leda na delovima gde ga uvek ima . Milina

NeumskiMangupi

Quote from: skiDeki on 12 March, 2010, 13:08:40
ixic= ideea:(

:bravo::( :bravo::(


Mangupe iz Neuma sretan put i da se naskijas naravno!

fala brate :D
evo mene u sarajevu, sutra stizem gore

vip-jahorina

htio sam vam samo reci da opet pada snijeg  ::)

skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 12 March, 2010, 23:03:25
htio sam vam samo reci da opet pada snijeg  ::)
Samo nek zatrpava, od viska glava ne boli!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

 dance1 dance1 (guz) (guz) dance2 dance2

Pozzz iz royala...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

jel ovo znaci da je rojal zatvoren do sledece sezone

DarkoN

sutra ce da bude vrhunski dan za skijanje a ja necu moci biti gore. jos uvijek ima malo nade ali .... tesko.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


otrov

posto ce sutra vidim biti opet fuj dan, da ja odma svima koji ce biti gore i koji ce postavljati slike kazem jedno veliko

SUK KOK :)
share it with friend or two

01xxx01

Quote from: davor77 on 13 March, 2010, 02:12:31
posto ce sutra vidim biti opet fuj dan, da ja odma svima koji ce biti gore i koji ce postavljati slike kazem jedno veliko
SUK KOK :)

samo ti psuj, mi cemo i za tebe jednu, dvije, dvadesetak zica odvozati, he he he!
nemoj da si ljubomoran, doci ces i ti sljedece godine opet  (:smijeh: devil:( (:smijeh:

miso63

ljudi moji ljepote a ja ne mogu gore :'(