• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

djsasa

I ovde palo 10ak cm , ponovo poceo sitno da pada , temp oko -3 -4 , slaba magla , pre pola sata bilo je i sunca

djsasa

Pojacava sneg . Pojacava i magla !

Bojan NS


01xxx01


vip-jahorina

skoro nikoga. morat cemo polako promijeniti navike. u februaru i martu razmisljati o skijnaju umjesto u dez+jan

slika sa cama 1 - rajska je pravi raj za bordere i skijase koji vole cijelac

looka

Zmisli s****a, skoro da molim drugove da idemo sutra na Jahu, bar na dan i niko nece, ne mogu da vjerujem! A meni se tako ide da uhvatim bar jos jedan dan ove sezone...  ;)  :-\  :'(

nixid

Quote from: looka17 on 12 March, 2010, 11:12:53
Zmisli s****a, skoro da molim drugove da idemo sutra na Jahu, bar na dan i niko nece, ne mogu da vjerujem! A meni se tako ide da uhvatim bar jos jedan dan ove sezone...  ;)  :-\  :'(

Nemas sta molit sjednesh u auto dovuces guzove i rijesen problem. Tako sam i ja proslu nedelju, cura nesto nece sjednem u auto i zapuco na planinu sam i udri :))

@VIP treba novu godinu pomjerit sa Decembra na Mart :) i eto ga ludilo :)

makkki1986

Quote from: looka17 on 12 March, 2010, 11:12:53
Zmisli s****a, skoro da molim drugove da idemo sutra na Jahu, bar na dan i niko nece, ne mogu da vjerujem! A meni se tako ide da uhvatim bar jos jedan dan ove sezone...  ;)  :-\  :'(
ista prica :(mada ima jos nade i to od ljepseg spola,mada stagod bilo da bilo ja sam sutra na Jahorini  ;D

MarijaBB

Javite se sutra meni :)
Ako nece brdo Muhamedu, hoce Muhamed brdu. Stara poslovica.

djsasa


01xxx01

Quote from: makkki1986 on 12 March, 2010, 11:26:04
Quote from: looka17 on 12 March, 2010, 11:12:53
Zmisli s****a, skoro da molim drugove da idemo sutra na Jahu, bar na dan i niko nece, ne mogu da vjerujem! A meni se tako ide da uhvatim bar jos jedan dan ove sezone...  ;)  :-\  :'(
ista prica :(mada ima jos nade i to od ljepseg spola,mada stagod bilo da bilo ja sam sutra na Jahorini  ;D

pa dogovorite se vas 2 za sutra!

NeumskiMangupi

Dolazim sutraaaa na jahuuuu

cekajte me dusmaniiiii, da vam pokaze tataaa kako se skijaa
hahha salim se

jedva cekam da dodjem sutra gore

jaha volim teeeeee

Pozdrav iz oblacnog Neuma  :-[

skiDeki

ixic= ideea:(

:bravo::( :bravo::(


Mangupe iz Neuma sretan put i da se naskijas naravno!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

makkki1986

Quote from: 01xxx01 on 12 March, 2010, 13:00:54
Quote from: makkki1986 on 12 March, 2010, 11:26:04
Quote from: looka17 on 12 March, 2010, 11:12:53
Zmisli s****a, skoro da molim drugove da idemo sutra na Jahu, bar na dan i niko nece, ne mogu da vjerujem! A meni se tako ide da uhvatim bar jos jedan dan ove sezone...  ;)  :-\  :'(
ista prica :(mada ima jos nade i to od ljepseg spola,mada stagod bilo da bilo ja sam sutra na Jahorini  ;D

pa dogovorite se vas 2 za sutra!

moze:)nek se javi ko nema drustvo za skijanje sutra na PP

MarijaBB

Samo nek je minus i nek nema vjetra. Bice sutra bogovski :)