• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 13 Guests are viewing this topic.

01xxx01

Quote from: HeAd on 10 March, 2010, 23:21:48
Quote from: BOJAN-BG on 10 March, 2010, 23:17:38
Quote from: Mega Deki on 10 March, 2010, 23:07:17
Cuj sad a ja hteo doci 20 umesto 13. Reko da prodje malo oluja. HM, imal neko pametan predlog. Ima krusku od mene..
DRUZE VATAJ TI PRVI VIKEND KOJI MOZES
da ..da..gore je takva situacija da danas moze biti dva metra, a kad dune jugo livada party...zato nema prolongiranja  8)

da se i ja nadovezem - dolazi ovaj vikend! sljedeci - o tom potom! vidi samo ovu prognozu - subota ubija a i nedelja, ako malo smanji vjetar - jedva cekam!!!
(happy)

Big_DANE


djsasa

Trenutno promice po koja pahulja , u daljini se vidi magla , izgleda da je napadalo dosta nocas ...

MarijaBB

Quote from: djsasa on 11 March, 2010, 08:07:53
Trenutno promice po koja pahulja , u daljini se vidi magla , izgleda da je napadalo dosta nocas ...

HAIKU POEZIJA.

djsasa

Quote from: MarijaBB on 11 March, 2010, 08:18:48
Quote from: djsasa on 11 March, 2010, 08:07:53
Trenutno promice po koja pahulja , u daljini se vidi magla , izgleda da je napadalo dosta nocas ...

HAIKU POEZIJA.

cinjenicno stanje

MarijaBB


Dino SKI

Skijanje se brzo uci......

minjon81

Aaaaa kakva milina...  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Moram pobeci negde u planine za vikend definitivno...

DarkoN

ne mogu da vjerujem da je i danas 150 cm snijega , juce je padao skoro cijeli dan.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Mega Deki

E pa dobro onda, hvala na pomoci. Definitivno je vreme da i ja dodjem gore od vikenda, pa ko bude zainteresovan za krusku neka javi. A vipa moram da pocastim za trecu zvezdicu (ili on mene?), a i znamo se cini mi se pa bi bio red da si popijemo po jednu. Sifra DOBRO.... austin:(
Tarlah  s:nij) s:nij)
Mega Deki

vip-jahorina

megadeki je neki novi vid bizmisena, on bi i zvjedicu i krusku  austin:(

01xxx01

Quote from: vip-jahorina on 11 March, 2010, 09:57:19
megadeki je neki novi vid bizmisena, on bi i zvjedicu i krusku  austin:(

pssssssssssssst!!!!! take the kruska and run!

devil:(

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 11 March, 2010, 09:57:19
megadeki je neki novi vid bizmisena, on bi i zvjedicu i krusku  austin:(
to ti je novi vid trgovine, nema vise dam ti-das mi, sad je das mi-das mi.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

raca

Quote from: MarijaBB on 11 March, 2010, 08:18:48
Quote from: djsasa on 11 March, 2010, 08:07:53
Trenutno promice po koja pahulja , u daljini se vidi magla , izgleda da je napadalo dosta nocas ...

HAIKU POEZIJA.
;D
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

vip-jahorina

izvjestaj sa staze od hareta.
odlicno pripremljene staze jutros. temperatura lagano u minusu. magle ima u gornjim djelovima. vjetra nema  :bravo::(  nema naroda :'(
trenutno ne pada snijeg
radi sve osim dvosjeda poljica i ogorijelica2