• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Dino SKI

Skijanje se brzo uci......

01xxx01

Quote from: Atomic GS 11 on 10 March, 2010, 16:12:12
Quote from: HeAd on 10 March, 2010, 16:06:55
ja sam osjetio na zici bas je dobro zatreslo  (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

jel' ono kad stane sestosjed?  :P nesto kao bungee jumping!

skiDeki

Bgm kad sestosed stane zaljulja se dobro, a zeludac samo gore dole :&
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81


Izvini, sto sam pogresio rod, nije bilo namerno ><

- Opusteno! Morala sam da odreagujem zbog rodne ravnopravnosti...  ideea:(


skiDeki

Htela si reci ravnopravnosti polova ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

To je vec za polemiku, ali ne za ovaj forum!!! Bitno je imati rodno senzitivan jezik, polno se odavno osecam ravnopravnom  :-X...


raca

Quote from: minjon81 on 10 March, 2010, 17:16:35Bitno je imati rodno senzitivan jezik, polno se odavno osecam ravnopravnom  :-X...

:bravo::(
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

mijat

Quote from: vip-jahorina on 10 March, 2010, 15:42:45
veceras se javlja hare (ako skontamo sta je sa internetom  ideea:( ) da vas detaljnije izvjesti

od kad je slovenka ja jahorini ne radi internet, kako je providan ovaj hare  (:smijeh:

DarkoN

Quote from: mijat on 10 March, 2010, 17:27:37
Quote from: vip-jahorina on 10 March, 2010, 15:42:45
veceras se javlja hare (ako skontamo sta je sa internetom  ideea:( ) da vas detaljnije izvjesti

od kad je slovenka ja jahorini ne radi internet, kako je providan ovaj hare  (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: mijate potpisujem.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Info od Brere- Na Jahorini je mecava!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo i mene kako je i VIP rekao veceras sam ugrabio internet pa se hitro javljam  3:(

Snijega ima ko u prici, staze su danas rano ujutru bile ispeglane dok je poslije toga pala velika kolicina snijega i to sto su ratraci ispeglali snijeg je zatrpao !!!
Trenutno ne pada snijeg temperatura je u jakom minusu i ne planiram izaci napolje da vam kazem tacnu temperaturu jer se bojim da se necu moci vratiti jer cu se zalediti  :P

Ide par slikica  8)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

i ako nismo nasli Paka, tu je slavni Berni sa mojom zenom  :-* ako ko vidi ovu curu na stazi ni slucajno ne smije da joj pridje...jer ce biti na nisanu uhhhhhhh



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ipak sam nagovorio zenu da proba bord to sa pancericama  :o talenat moj s vrha je uspjela da se spusti  ludzatobom:((