• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

DarkoN

i ja mislimd a je nemoguce, u sarajevu je temp oko 0 i pada snijeg. na jahorini mora biti ako ne niza onda bar ista temp.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

e u Sarajevu je bas zapadao, auuuuuuuuuu, bice skijanja! jos kad vidim ono nesto malo sunca na prognozi za subotu koja se popravila, hmmmmmmm  hug:(

Big_DANE

Ma nema sanse da je temperatura u plusu...ovde u NS duva takav vetar da se cini da je -10C ..inace je temperatura od -2C do -1C !!!
Evo i prognoze za Jahu...debeli minisi stizu...


dasa


DarkoN

kamera 2 je zakocila, na kameri 3 se vide skijasi. odgovor za mali broj skijasa je vjerovatno u kolicini snijega koja pada. izgleda mi da pada prilicno jako.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

nixid

Quote from: 01xxx01 on 10 March, 2010, 12:30:30
e u Sarajevu je bas zapadao, auuuuuuuuuu, bice skijanja! jos kad vidim ono nesto malo sunca na prognozi za subotu koja se popravila, hmmmmmmm  hug:(

Opet ce ovo biti lud vikend vidjet ces. 2. dana skijanja preko vikenda i to onog martovskog skijanja sa puno snijega i punooooo snijegaaaa :))

Prije 3 godine sam skijo u aprilu i mislim da cu i ove godine u aprilu na skijanje :D

TARLAH TARLAH  s:nij) s:nij) s:nij)



01xxx01

Quote from: nixid on 10 March, 2010, 13:47:39
Quote from: 01xxx01 on 10 March, 2010, 12:30:30
Prije 3 godine sam skijo u aprilu i mislim da cu i ove godine u aprilu na skijanje :D

a ja ucila skijati u aprilu, he he he - april je najjaci!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

nixid

Quote from: 01xxx01 on 10 March, 2010, 13:56:48
Quote from: nixid on 10 March, 2010, 13:47:39
Quote from: 01xxx01 on 10 March, 2010, 12:30:30
Prije 3 godine sam skijo u aprilu i mislim da cu i ove godine u aprilu na skijanje :D

a ja ucila skijati u aprilu, he he he - april je najjaci!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

heheheh

Zivio April :)

djsasa

Quote from: MarijaBB on 10 March, 2010, 11:55:01
Ma nema teorije da je tolika temperatura. Prodrmaj malo termometar :)

Kad sam palio kola pokazalo mi je  klima +1 , evo sada je opet u minusu :)
(znaci maksimalno je slagao za 2 stepena)
Sad bas jako pada

skiDeki

Ako ovako nastavi, bice ovo jedan od snesnijih Martova :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: djsasa on 10 March, 2010, 14:31:42
Quote from: MarijaBB on 10 March, 2010, 11:55:01
Ma nema teorije da je tolika temperatura. Prodrmaj malo termometar :)

Kad sam palio kola pokazalo mi je  klima +1 , evo sada je opet u minusu :)
(znaci maksimalno je slagao za 2 stepena)
Sad bas jako pada
kad tek upalis auto nikad ne pokaze tacnu temperaturu, treba mu 10-15 min da pokaze stvarnu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81


BOJAN-BG

STO NIJE BILO BAR POLA OVOG SNEGA U JANUARU  >:( >:( >:(

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81