• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

dea

Trenutno pada snijeg, ne jako, i vidim da je na vrhu magla.

DarkoN

da i na kamerama se vidi da pada. u sarajevu provejava.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

au kakve slike od ovog vikenda,ubili ste sve u pojam koji nisu mogli doci gore ali svaka vam cast slike su za cistu 10  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

skiDeki

Sudeci po prognozama na Jahi  i dalje dobro skijanje u narednom periodu 8)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01

ja polazem nade u kraj sedmice i vikend...

hug:(

MarijaBB

Quote from: harison on 07 March, 2010, 20:29:33
BRERA vam govori da je danas potrefio dan za 10, staze su mu extra uradjene javljamo se sutra obadvojica probat cu ga nagovoriti da dodje  :bravo::(

Obadvojica? To znaci vas cetvoro, ti, brera i ko jos :)))

BOJAN-BG

Quote from: MarijaBB on 08 March, 2010, 09:18:53
Quote from: harison on 07 March, 2010, 20:29:33
BRERA vam govori da je danas potrefio dan za 10, staze su mu extra uradjene javljamo se sutra obadvojica probat cu ga nagovoriti da dodje  :bravo::(

Obadvojica? To znaci vas cetvoro, ti, brera i ko jos :)))

malo se hare pogubio dosla mu slovenka pa nezna gde udara moramo mu oprostiti  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Ski info za  08.03.2010. god. ( DAN ZENA )

Temperatura u 8:00 èasova: - 12°C
Visina snijega :140cm
Brzina vjetra: do 6 m/s
Vrijeme: Oblaèno sa snijegom


    * Baby lift: Radi
    * Lift Poljice: Radi
    * Dvosjed Poljice: Ne radi
    * ©estosjed Poljice :Radi
    * ©estosjed Ogorjelica I: Radi
    * Dvosjed Ogorjelica II: Ne radi
    * Lift ®eljo:  Radi
    * Lift Olimpik: Radi
    * Dvosjed Skoèine: Radi

Vertikalni transport radi od  9:00 do  16:00 èasova.









vip-jahorina

i od mene, svim forumasicama sretan 8. mart

nixid





Jest da sam ruzan na slici ali nema veze :D

Ovo su slike od subote :) ima josh slika samo nemam srca da ih postvim zbog onih koji nisu bili gore :D.. I datum nestima na slikama kao i vrijeme :) i svim zenama zelim da ih muskarci paze i da ih vole stoga nebih da im danas cestitam 8. mart jer svaki dan je dan zena :)

01xxx01

Quote from: nixid on 08 March, 2010, 10:31:17

Jest da sam ruzan na slici ali nema veze :D
Ovo su slike od subote :) ima josh slika samo nemam srca da ih postvim zbog onih koji nisu bili gore :D.. I datum nestima na slikama kao i vrijeme :) i svim zenama zelim da ih muskarci paze i da ih vole stoga nebih da im danas cestitam 8. mart jer svaki dan je dan zena :)

sto ruzan? ja bas mislim da se odlicno drzis za gospodina u tvojim godinama! steta samo sto ti je ovaj neki skijas u plavom uletio u kadar!
police:(

nixid

Quote from: 01xxx01 on 08 March, 2010, 11:23:34
Quote from: nixid on 08 March, 2010, 10:31:17

Jest da sam ruzan na slici ali nema veze :D
Ovo su slike od subote :) ima josh slika samo nemam srca da ih postvim zbog onih koji nisu bili gore :D.. I datum nestima na slikama kao i vrijeme :) i svim zenama zelim da ih muskarci paze i da ih vole stoga nebih da im danas cestitam 8. mart jer svaki dan je dan zena :)

sto ruzan? ja bas mislim da se odlicno drzis za gospodina u tvojim godinama! steta samo sto ti je ovaj neki skijas u plavom uletio u kadar!
police:(

HAHAH taj skijas u plavom odjelu koji je uletio u kadar sam ja :)

tarlah tarlah  s:nij) s:nij) s:vje) s:vje)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Drustvo, evo mene uspio nekako da se javim, mecava je jaka i internet je jako slab ako se malo popravi idu slike magla je...

Liftovi koji rade:
Poljice tanjir
Poljice sestosjed
Ogorjelica sestosjed
Zeljo
Praca

Do sad je palo nekih 15/tak cm , ako nastavi bit ce ga i metar  sleep:(


vip-jahorina

nevjerovatan je ovaj mart. ubijedljivo najbolje skijanje je u martu ....