• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

01xxx01

e sad jos malo situacije sa staze (s Ogorjelice) - progledala je pred kraj dana na ONIM OZLOGLASENIM mjestima, ali nije strasno, moze se zaobici kulturno

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

01xxx01

par prizora da vidite kako je bilo DIVNO vrijeme

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

01xxx01

Poljicanje

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

DarkoN

i ja sam bio danas gore. mislim da je ovo ubjedljivo najbolji dan u sezoni do sada. postavljam slike cim ih umanjim.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dragi i drage moji evo da vam se javim i postavim par slikica  :bravo::( danas je dan bio fenomenalan  ludzatobom:((

01xxx01

Quote from: DarkoN on 07 March, 2010, 19:42:30
i ja sam bio danas gore. mislim da je ovo ubjedljivo najbolji dan u sezoni do sada. postavljam slike cim ih umanjim.

e nisam te prepoznala, samo da znas!  :P

bas sam se bila nafurala da se sutra razbolim i onda dodjem kuci i vidim onaj vjetar na prognozi  :'( tako da cu se razboljeti u cetvrtak ili petak!
:-X

01xxx01

Quote from: harison on 07 March, 2010, 19:46:42
dragi i drage moji evo da vam se javim i postavim par slikica  :bravo::( danas je dan bio fenomenalan  ludzatobom:((

Harise, opet sam te srela i opet nisi licio na sebe pa ti se nisam javila - na Ogorjelici kad smo posli kuci, na parkingu smo bili jedni do drugih.
e onda smo sjeli u auto i krenuli i ti se okrenes, i vidim ti VIP na ledjima - prekasno!
evo ti zato sad jedno mahanje  baybay

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 07 March, 2010, 19:51:33
Quote from: harison on 07 March, 2010, 19:46:42
dragi i drage moji evo da vam se javim i postavim par slikica  :bravo::( danas je dan bio fenomenalan  ludzatobom:((

Harise, opet sam te srela i opet nisi licio na sebe pa ti se nisam javila - na Ogorjelici kad smo posli kuci, na parkingu smo bili jedni do drugih.
e onda smo sjeli u auto i krenuli i ti se okrenes, i vidim ti VIP na ledjima - prekasno!
evo ti zato sad jedno mahanje  baybay
hare je bio samnom na parkingu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: malo smo jeli i onda otisli kuci.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

otrov

share it with friend or two