• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

otrov

share it with friend or two

raca

Odlicno vrijeme, vidim da nije ni velika guzva na stazama. Bas mi zao sto ne dodjoh i ovaj vikend.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

thegrke

Na ovom sestosedu na poljicama kao da ima guzve. Jel moguce da cim se pojavi normalan broj ljudi odmah dodje do guzve. To nam se na dvosedima stalno dogadjalo, al reko sa ovim sestosedima sestosedima nece tako biti, a ono??? :'( :'( :'(

MarijaBB

Nije mi jasno da je ovako perverzno lijep dan i da oni u 4 atvaraju zice. Treba da rade dok ne pocne da pada mrak a ne u 15 do 4 ajde raja razguli...............

loop

allways stand sideways!

MarijaBB

Ajmo tarlahaci, primjeni istu tehniku kao kod prizivanja snijega, ali samo sada prizivaj smjenu uprave OC Jahorina.

skiDeki

Ocekujemo danasnje slike od forumasa koji su bili na stazama danas, a bilo ih je podosta cini mi se!

Danas su me Hare i Dane zvali sa staze vidno raspolozeni, mozda su dernece sad negde dok ih nema sa slikama :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 06 March, 2010, 18:47:23
Ocekujemo danasnje slike od forumasa koji su bili na stazama danas, a bilo ih je podosta cini mi se!

Danas su me Hare i Dane zvali sa staze vidno raspolozeni, mozda su dernece sad negde dok ih nema sa slikama :P
hahahahah zvali su i mene. izgleda da su bas bili u elementu. mislim da od slika nema nista prije sutra. ne vide oni sad ni racunar a ne slike da postave. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Mega Deki

Evo posle toliko tarlahanja izgleda da se isplatilo. Dan koliko vidim je bio dobar. Znaci sledeci vikend je izgleda za moj dolazak najzad. Nadam se da se nisam prevario sto nisam dosao za ovu nedelju. Imam pitanje samo.
Hoce li biti jos snizenja ski pasa oko 15 marta ili ne. Ko zna neka rece.
Pozdrav svima
Mega Deki

skiDeki

Ski pass je vec snizen 30% tako da je to to!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bang

 ..... DANAS FANTASTICNO..... jedva cekam sutra ..... snijega kao u prici, staze prilicno dobre, sestosjedi brzi, vrijeme prilicno ok danas ...... ekstra stvarno!!!

DarkoN

sta je sa vremenskom prognozom na sajtu?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

nema nikog sa izvestajima pa ni brere da se javi da je stigo

niko

Ima li neko info da li je i sutra takmièenje na Jahorini ?

Icebreaker