• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Vladana


skiDeki

Nema na cemu, predpostavljam da si sa Pala ili tu negde blizu, zato iskoristi ovo fantasticno vreme i sneg  i pravac Jahorina!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

jos kad ovaj minus najavljen za sutra stisne ima da bude skijanje za 10.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

loop

allways stand sideways!

Big_DANE

Pozdrav raja....evo ja stigao u vikendaju mrtav....danas je bilo dobro snega koliko oces...padao ceo dan i to fino....
staze standardno javio vam je deki danas.... posle 12-13h staze uzas na nekim delovima...hupseri po metra.....
jer palo snega i ima dosta neutabanih delova staza!!!!!
Sve u svemu danas je bilo mnogo bolje nego juce jer sam se umroo :P
HARE sutra sam na stazi imas broj posalji poruku da se nadjemo...takodje i za Darka vazi...!!!!!!
Nema slika nazalost...internet je uzasno spor !!!!!!!!!!!!
hhladno je pa smo snimali jedan klip..bez slikanja sutra najavljeno bez magle pa se nadam i boljim slikama jer mogu samo maglu da slikam...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

NO FRX, ako dodjem javljam se 100%  hug:( jesss powder uhuuuuuuuuuu  :bravo::( :bravo::(

skiDeki

Zivio Dane za ovaj izvestaj! Znaci danas je bilo dobro, dok si se stigao umoriti >:D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

dane sutra me  nema nadam se da cu u nedelju, javljam se obavezno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

evo par slika od dans, nije bas bilo idealno za slikanje, ali bar je padao snijeg

vip-jahorina


vip-jahorina


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

opaaaaa al je padao, svaka cast na slikama  :bravo::( :bravo::( :bravo::(   hug:( hug:( hug:(

Big_DANE


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ohooooooooooo ODLICNO, samo nemoj gurat kameru ka zidu  afrocool:( prebit ce te ova trojak sto sjedi kod kuce, Darkon, Mijat, Deki  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

vip-jahorina

jesam vam rekao da i dalje sipa snijeg (alarm je samo do veceras bio  ideea:(