• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mega Deki

Tarlahhhhhhhhhhhhhh.. s:nij) s:nij) Sad ima snega a nema nikoga na skijanju. O cemu se radi. Svi nesto prizeljkujemo sneg,tarlahamo, pisemo itd. Kad bi se skupilo ovo ljudi samo sa foruma bilo bi ih vise nego sto ih sad ima na stazama. U cemu je kvaka..
Tarlah, s:nij)
Mega Deki

HeAd

kvaka je u mom koljenu nesto preskace  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

nixid

Tarlah

kvaka je sto moram da radim..

U sarajevu pada lagano nema vishe onih debelih pahuljica ali pada... Kakvo je gore stanje



s:vje) s:vje) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:vje) s:nij)

MarijaBB

Quote from: nixid on 04 March, 2010, 15:17:34
Tarlah

kvaka je sto moram da radim..

U sarajevu pada lagano nema vishe onih debelih pahuljica ali pada... Kakvo je gore stanje



s:vje) s:vje) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:vje) s:nij)

Evo citam kod hrvata, a oni gadjaju u sridu, cijela sedmica idealna za zimske sportove.

brera

Quote from: MarijaBB on 04 March, 2010, 15:37:36
Quote from: nixid on 04 March, 2010, 15:17:34
Tarlah

kvaka je sto moram da radim..

U sarajevu pada lagano nema vishe onih debelih pahuljica ali pada... Kakvo je gore stanje
s:vje) s:vje) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:vje) s:nij)

Evo citam kod hrvata, a oni gadjaju u sridu, cijela sedmica idealna za zimske sportove.
Mo¾da pogode u sridu, al je danas èetvrtak. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

vip-jahorina

trenutno pada snijeg i to od jutros od 9h otprilke.
novog ima 10-15 cm, temp oko -2.

za ovaj vikend se trazi slobodan krevet. sad mi rece kolegica iz prodaje da ce biti 100% popunjenost kapaciteta.
u prilogu par slika

DarkoN

bravo vipe, hvala na informacijama i slikama. lijepe vijesti si nam donio. jos kad pomislim da jace padavine tek predstoje.  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Bojan NS


vip-jahorina

drugi dio slika
prpoznaje li neko hareta?

vip-jahorina


DarkoN

pa vip-e jahorina ima samo jednog "komunalca"  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

HMmm nisam siguran da je Hare onaj u narandzastom, on nema onakav bord ideea:( a i sedi mi suvise mirno, mozda je onaj levi, samo sto je promenio odelo?   Jesam pogodio?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 04 March, 2010, 17:35:50
HMmm nisam siguran da je Hare onaj u narandzastom, on nema onakav bord ideea:( a i sedi mi suvise mirno, mozda je onaj levi, samo sto je promenio odelo?   Jesam pogodio?
ni jedan od ofih bordova nije onaj koji hare ima(sa bubregom  (:smijeh: (:smijeh:), sad si me bacio u dilemu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina