• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

nixid

oj Boze hvala ti na ovom snijegu....

Ja cu nastavit sa Tarlahanjem... TARLAH, TARLAH, TARLAH spustaj se bijeli prahu  s:nij) s:nij) s:nij) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje)


s:nij) s:nij) s:nij)

sssandrollina

ljudi, a koliko jos treba da napada da bi proradila praca?

Mega Deki

E a vala i ja cu . Tarlah,tarlah,tarlah  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) Imam i ja smestaj ako treba. Tarlah
Mega Deki

brera

Quote from: Mega Deki on 04 March, 2010, 12:44:58
E a vala i ja cu . Tarlah,tarlah,tarlah  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) Imam i ja smestaj ako treba. Tarlah
©ta je sad to - tema:Stanje na Jahorini ili izmedju redova Iznajmljujem vikendicu, apartma? >:( >:( >:(


skiDeki

Nas Dane je jutros stigao na Jahorinu, javio se pre odlaska na stazu, kaze sneg pada povremeno!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 04 March, 2010, 13:15:24
Nas Dane je jutros stigao na Jahorinu, javio se pre odlaska na stazu, kaze sneg pada povremeno!!
A ispiti i faks? (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: brera on 04 March, 2010, 13:17:42
Quote from: skiDeki on 04 March, 2010, 13:15:24
Nas Dane je jutros stigao na Jahorinu, javio se pre odlaska na stazu, kaze sneg pada povremeno!!
A ispiti i faks? (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
nema toga sad, sad su samo skijanje i jahorina.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

u sarajevu su pocele da prolijecu pahulje sa kisom, valjda ce uskoro da predje u pravi snijeg  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

valjda ce nam dane poslati danasnje slike sa lica mesta

MarijaBB

Banjaluka, zatrpana snijegom. Kao da je januar a ne mart.........

DarkoN

dok se dane ne javi ostaje nam samo da nagadjamo na web kamerama da li pada ili ne. ja tipujem na to da snijeg pada  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 04 March, 2010, 13:56:07
dok se dane ne javi ostaje nam samo da nagadjamo na web kamerama da li pada ili ne. ja tipujem na to da snijeg pada s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
dane kolika je kvota da se kladimo  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

nixid

U sarajevu pocele one teske mokre pahuljice da padaju sa kishom, nadam se da je gore josh bolje...

Tarlah, Tarlah, Tarlah  s:vje) s:vje)

skiDeki

Quote from: nixid on 04 March, 2010, 14:14:51
U sarajevu pocele one teske mokre pahuljice da padaju sa kishom, nadam se da je gore josh bolje...

Tarlah, Tarlah, Tarlah  s:vje) s:vje)
U sremu isto, samo sto jos duva hladan vetar!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...