• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

nixid


makkki1986

eto i mene gore ovaj vikend napokon gore,ove godine sam uhvatio samo par dana oko 20.12 al je bilo famozno sve dok nije nastupilo jugo :(ne znam kakva su pravila foruma,al ako ima zainteresiranih od ove subote imam na raspolaganju predivnu kucu sa sasvim povoljnim cijenama pa koga zanima nek mi se javi na mail

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: makkki1986 on 04 March, 2010, 11:03:53
eto i mene gore ovaj vikend napokon gore,ove godine sam uhvatio samo par dana oko 20.12 al je bilo famozno sve dok nije nastupilo jugo :(ne znam kakva su pravila foruma,al ako ima zainteresiranih od ove subote imam na raspolaganju predivnu kucu sa sasvim povoljnim cijenama pa koga zanima nek mi se javi na mail

Imal tu kakvih popusta za clanove foruma :P hahaha ili par dana gratis  :bravo::( da se okupimo i jos bolje upoznamo

nixid

Quote from: harison on 04 March, 2010, 11:10:12
Quote from: makkki1986 on 04 March, 2010, 11:03:53
eto i mene gore ovaj vikend napokon gore,ove godine sam uhvatio samo par dana oko 20.12 al je bilo famozno sve dok nije nastupilo jugo :(ne znam kakva su pravila foruma,al ako ima zainteresiranih od ove subote imam na raspolaganju predivnu kucu sa sasvim povoljnim cijenama pa koga zanima nek mi se javi na mail

Imal tu kakvih popusta za clanove foruma :P hahaha ili par dana gratis  :bravo::( da se okupimo i jos bolje upoznamo

Mislim da ti ova ideja sa okupljanjem i upoznamo nije losa  :bravo::( :bravo::( podrzavam   s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

makkki1986

Quote from: harison on 04 March, 2010, 11:10:12
Quote from: makkki1986 on 04 March, 2010, 11:03:53
eto i mene gore ovaj vikend napokon gore,ove godine sam uhvatio samo par dana oko 20.12 al je bilo famozno sve dok nije nastupilo jugo :(ne znam kakva su pravila foruma,al ako ima zainteresiranih od ove subote imam na raspolaganju predivnu kucu sa sasvim povoljnim cijenama pa koga zanima nek mi se javi na mail

Imal tu kakvih popusta za clanove foruma :P hahaha ili par dana gratis  :bravo::( da se okupimo i jos bolje upoznamo
O popustu se da pricat :)a okupljanje ovim putem obecavam,al tek sljedece sezone  :'(

asdfgh

Slazem se..   A moze da se iznajmi ta tvoja vikendica na koji dan od pon ako ostanemo zatrpani  s:nij)
od ovolikog snega  ludzatobom:((  ili nam se dopadne pa hocemo jos..   (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma kod makia moze sve samo idemo u OFF u ovoj temi pa bih molio dogovori i sve sto vas zanima preko Privane Poruke OK  :bravo::(

enkidu

Vaistinu u off  ;D
Dakle, kakvo je stanje? Jel se to meni cini ili gore pada kisa?

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

u Sarajevu pada kisa, dok na Jahorini veju pahulje  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( ako bog da da ispadne sve kako treba od subote ce te imati skiinfo u jutarnjim satima i to sa slikama  hug:(

DarkoN

Quote from: enkidu on 04 March, 2010, 11:38:11
Vaistinu u off  ;D
Dakle, kakvo je stanje? Jel se to meni cini ili gore pada kisa?
nemoj vise da ti se cini molim te  3:( 3:( 3:( 3:( kakva kisa, samo snijeg dolazi u obzir  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

makkki1986

minimum je 4-5 dana iznajmljivanja,ne moze na dann dva...al da ne idemo u offtopic,jer koga konkretnije zanima nek se mailom javi,vec imaju li malo dugorocnije  prognoze za sljedeci vikend ?na koliko dugo nam se vratila prava zima  ;Di nek ovo  s:nij) potraje do vikendaaaaaaa

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

od sljedece sedmice svaki dan pada snijeg tako da ce trajati vise od jedne sedmice  :bravo::( :bravo::( :bravo::(  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH

brera


makkki1986

Quote from: harison on 04 March, 2010, 11:48:31
od sljedece sedmice svaki dan pada snijeg tako da ce trajati vise od jedne sedmice  :bravo::( :bravo::( :bravo::(  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH
Ako ovako nastavi mozda ove godine bude ko u stara vremena skijanje za 1 maj na Jahorini  ludzatobom: :bravo::(