• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

nixid

Samo padaj  ;D Tarlah, tarlah, tarlah, tarlah, tarlah, tarlah i tarlahacu dok mi slova ne nestane  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)

nixid

otpadaju mi ruke al' i dalje tarlaham  :P s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)   s:nij)  s:nij)  s:nij)

DarkoN

samo neka padaaa  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) ja sam sisao sa krova da popijem jednu rakijicu i vracam se na krov.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

nixid

Nema posustajanja, ako treba na smjene chemo al' nek' se tarlaha s:nij) s:nij) s:nij) da vidim ko se usudio da prestane   ;D s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

looka

 s:nij)  s:nij)  s:nij) Samo tarlahaj, vidis da nije dzaba! Tarlah, tarlah, tarlah... Bice bordanja sutra, jeeeeeeeeeeee!!! Tarlah, tarlah, tarlah... s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja i dalje tarlaham nemoj mene dirat hahaha
s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) (snow) (snow) (snow) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

Bojan NS


goghie

I can go with the Flow...

Big_DANE


BOJAN-BG

Quote from: ski_ns on 03 March, 2010, 21:29:58
Ima li izve¹taja sa staza danas? Ima li leda i kamenja? Ja se dvoumim za vikend da li na Kopaonik ili Jahorinu, jedan izve¹taj bi pomogao
kakvo kamenje i led pada pa razbija ja bi ti preporucio jahorinu

extremist

Danas bio, ok, malo mokro pri dnu, ali vecerasnji novi snijeg ce to popraviti za sutra-prekosutra   ;)

vip-jahorina


01xxx01


DekiDeki

Quote from: MarijaBB on 03 March, 2010, 19:54:50
Evo Hrvati javii do 20 cm snijega na planinama. Oni nisu do sada omanuli. I kazu bice hladnije, ali se nece predugo zadrzati. Mada na planinama ima skijanja do kraja marta.

Tarlah, Tarlah, Tarlah, Tarlah, Tarlah

puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) puf:)
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

Big_DANE

pada li ljudi? ja sam skoro na fruskoj krecem se u smeru  PALA-JAHORINA! :)