• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

brera


brera


jovigor

UH, al me ova kancelarijska stolica ¾uljaaaaa....
... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

goghie

pogled sa web cams jutros izgleda prelijepo! ludzatobom:(( koliko je palo snijega?
I can go with the Flow...

BOJAN-BG


brera


asdfgh

Da, bas izgleda dobro..  Ja dolazim ovaj vikend, sub i nedelju na skijanje..  preko agencije, kazu mi neka vila na Poljicama, Tomic vila ili sl, cuo neko?
Nema veze, nego hoce li biti ovako dobro i do vikeneda? sta mislite, da verujemo vremenskoj prognozi?
Jedino me buni neko napisao da je sad za ovaj vikend neko skijasko takmicenje na jahorini?.. Znate li nesto blize? da ne zatvore staze za nas turiste?
ima li neki info u vezi toga?   ako sve bude ok, vidimo se za vikend  ;D   pozzzzz

Peglas

Dobro jutro!Ima li koga? Ovo je jedan od onih dana iz snova... blago ljudima koji su gore. ludzatobom:((
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

DarkoN

ako ne odem danas ja cu da se objesim o prvo krivo drvo koje nadjem. jbeni posao.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

denijalk

Ja sam zvao ski centar Jahorina kazu da oba sestosjeda rade za goste i da ce biti takmicenje ali ce biti staze otvorene za nas slobodne skijase i ja dolazim u petak na produzeni vikend, najavljuju jos padavina nadam se da ce se moci lijepo skijati!

brera


Dino SKI

Ja jedva docekam da dodje jedan vikend sa s:nij) a onda neko takmicenje zbog kojeg ce zatvoriti Ogorjelicu 2 najdrazu mi stazu poslije Skocina. Ali nema veze samo neka bude snijega ima da bude ludilo na Jahi. Pozdrav
Skijanje se brzo uci......

goghie

I can go with the Flow...

brera

Quote from: goghie on 03 March, 2010, 09:16:02
i ja sam u nedjelju ponovo gore :bravo::(
Nemojte dolazit u tako velikom broju, izgulit èete mi staze. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

nixid

Hajmo raja svi dati otkaze i hajmo gore... Jedva cekam vikend nemam vishe slobodnih dana sve sam ih ispuco :).... Tarlah, Tarlah eto nas opet gore za 3 dana :) samo da nebude kakvog pisljivog juga... Ne sjedi mi se uopste sad na poslu kad vidim slike sa jahorine...