• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


otrov

Fis kup "Jahorina 2010" Meðunarodno prvenstvo BiH
ko im pravo ucestvovanja ? :))))
share it with friend or two

HeAd

ma sto je najgore zatvore po planine pa ce upropastiti vikend...dolazi davore namazi skije i prijavi se uzmi kes...prva nagrada PRAGNJE!!!
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

otrov

polu prase polu jagnje .. opa eto me :) ti ponesi rakije i eto zurke poslije takmicenja
share it with friend or two

brera

Quote from: harison on 02 March, 2010, 19:36:00
WOOOHOOOOOO  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
(snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow)
Jel to sluèajno pada  s:nij)? Jebi ga, ko zna izabrat termin zna izabrat. devil:( devil:(

HeAd

za rakiju se ne briji ima brljetine u rojaly  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: brera on 02 March, 2010, 20:43:11
Quote from: harison on 02 March, 2010, 19:36:00
WOOOHOOOOOO  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
(snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow)
Jel to sluèajno pada  s:nij)? Jebi ga, ko zna izabrat termin zna izabrat. devil:( devil:(

hehehe nije ovo zato sto ti dolazis i sto znas izabrat, neg je zato sto dolazi neko s tobom  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* i zbog nje pada snijeg  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

brera

Jesi blentav, danas je bila kao izvidnica u SA delegacija iz SLO, a od subote se zna VG. Hahaha,hihihi devil:( devil:(

skiDeki

Drago mi je zbog ovog snega i zbog najavljenog dobrog, citaj hladnog , vremena za naredni period!

Brera, ne kontam sta znaci VG?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 02 March, 2010, 20:53:12
Drago mi je zbog ovog snega i zbog najavljenog dobrog, citaj hladnog , vremena za naredni period!

Brera, ne kontam sta znaci VG?
Deki prijatelju, Visoki Gost - 1,80m!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: skiDeki on 02 March, 2010, 20:53:12
Drago mi je zbog ovog snega i zbog najavljenog dobrog, citaj hladnog , vremena za naredni period!

Brera, ne kontam sta znaci VG?

u deki nisi upoznao VG, ebo si jeza.....VG ti je moja  :-* , SG (SPOREDNI gost) lovac sa dlakavom puskom  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: e od ovog drugog si ti naebo

brera

Quote from: harison on 02 March, 2010, 20:57:33
Quote from: skiDeki on 02 March, 2010, 20:53:12
Drago mi je zbog ovog snega i zbog najavljenog dobrog, citaj hladnog , vremena za naredni period!

Brera, ne kontam sta znaci VG?

u deki nisi upoznao VG, ebo si jeza.....VG ti je moja  :-* , SG (SPOREDNI gost) lovac sa dlakavom puskom  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: e od ovog drugog si ti naebo
Uzimam mitraljez i odlazim u kafanèe, ipak je to druga tema. devil:(

skiDeki

Samo da bude dosta snega u narednom periodu, Brera, jel'da da je bolje loviti po dubokom snegu!

Hvala Vam na tumacima pojmova (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...