• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Mega Deki

Posto je bilo kise mnogo nisam uspeo napraviti neke bolje snimke. Al evo sta ima saljem. Pa preberite sami sta valja a sta ne...
Mega Deki

Mega Deki

Na stazama standardna guzva posto su zice slabo radile kao i ovih dana. Jbg snalazilo se nekako
Mega Deki

Mega Deki

Evo jos malko za one koji vole...
Mega Deki

Mega Deki

I josssssssssssss. Ili da prekinem... Poceli su da prete ovde koliko vidim.. hug:(
Mega Deki

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

I za kraj kao sto to biva na kraju skijaskog dana...ratraci na stazi. Znam da im nije vreme ali sredjuju stazu za sutrasnj takmicnje u bordu. Mislim da je vac najavljeno na forumu. A  i treba ih videti malo po danu. Koliko sam gledao obicno su to nocne slike. Cak mi se fini g-din driver nametio ..mislim u pozu za slikanje..Toliko za sad. Za sutra sta da vam kazem. Strasno.... standardno. Iskoristite jos ovaj vikend....tu sam jos
Mega Deki

Mega Deki

DARKON pa kod tebe stvarno neka tmurina na slikama. Pomislice ljudi da ih stvarno NE LAZEM i da je bilo kise... He he.
E pardon evo i cice koja se danas prvi put popela na lift  hug:( hug:( hug:( hug:( hug:(
Mega Deki

Mega Deki

Cuj ba nema nikoga. Idem si ja trazim VIPA (obeco krusku  :bravo::( :bravo::( :bravo::()
Mega Deki

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

svaka cast, slike su zakon ;D hocemo jos, hocemo jos :P hahahha jojjjjj  ludzatobom:((

skiDeki

Mega imenjace, skidamkapu za slike i izvestaje :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

Malo je bedak gledati ove savrsene uslove za skijanje...

DarkoN

e sad da napisem mali osvrt na danasnji dan. sto se tice snijega ima ga dovoljno, vrijeme suncano skoro cijeli dan, vjetra je bilo malo ali nije bio jak, temperatura na zalost u + pa su staze malo popustile.
doktor je danas na zalost imao pune ruke posla, od ogrebotina i istegnuca do sipralnog loma noge.
sve u svemu dan je bio dobar ali ne i extra, za ovo extra je nesdostajao onaj blagi -.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...