• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

01xxx01

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 17 March, 2010, 11:11:45
E ja ne mogu da verujem...i Sanja i Darko nece ici danas a ispred nosa im!!! cccc... Ja bi otisao samo 2 puta da se spustim...

e moj Dane, nije bilo sanse da pobjegnem - sama se ukopala ne razmisljajuci i zakazala neki poslic sa strane za pristojnu lovu - odo' malo putovati pa svaka kinta dobro dodje!
;)

nisam ni pogledala kameru citav dan  :'(


zburkos

momci ljepo vam ovo takmicenje...... ko ce ljepse slike izbacit sa staze....... samo nastavite.....
Marka teba proglasit instruktorom za cure.....:)

Mega Deki

Jutro svima. Malo se kasni, jel se nocas malo bancilo ali dobro. Na Jahorini nista novo. Snega nema niti ce po svoj prilici visa padati. Danas bi se mogli skijati po travi (a i to nije lose, valja probati). Pa kako bi se inace aktivirala letnja sezona kad ne bi bilo i tih sportova. Sto rece VIP danas kisa standardno. Doduse nece biti mnogo padavina, ali sta je tu je. No evo kako ja vidim sve to odjutros...Nemogu izlazidi vani (mrzi me) pa je ugao gledanja svako jutro isti. Al cu se pomerim u toku dana pa se cujemo...Zar jos niko nije ustao Hm, pa da ovo je vreme samo za spavanje....
Mega Deki

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Mega Deki

Ko nemoze da saceka 9 sati evo izvestaja unapred...


18.03.2010. god.

Temperatura u 8:00 casova: oko - 2°C
Visina snijega :150cm

Brzina vjetra: 5-10 m/s

Vrijeme: Promjenljivo oblacno

   * Baby lift: Radi

   * Lift Poljice: Radi
   * Dvosjed Poljice: Ne radi
   * S estosjed Poljice :Radi
   * S estosjed Ogorjelica I: Radi
   * Dvosjed Ogorjelica II: Ne radi
   * Lift Zeljo:  Radi
   * Lift Olimpik: Ne radi
   * Dvosjed Skocine: Ne radi

Malo gore dole ali to je to. Rekla mi sinoc gatara. Gledala u karte....
Mega Deki

Mega Deki

E jutro jutro. Pa naravno da ne spavaju . neko mora i da radi na ovaj dan.. Nazalost ja takodje sad moram na posao,u prodavnicu po lebac pa se nesto treba jesti malo (pre toga jedna dunja - valja se). Pa onda po svoj prilici idemo na branje ljubicica posto ce porasti uz pomoc kise koju VIP najavi. Poslacu buket cim stignem. Za sad tako a za kasnije cemo videti.... austin:(
Mega Deki

DarkoN

dobro jutro i od mene. jos jedno jutro kao iz bajke ...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

dooki

Ljudi sta prognozirate za vikend oce li biti OK za skijanje?? :) Dolazim iz BG ne bih uzalud .... :)

DarkoN

Quote from: dooki on 18 March, 2010, 08:24:12
Ljudi sta prognozirate za vikend oce li biti OK za skijanje?? :) Dolazim iz BG ne bih uzalud .... :)
skijanja ce biti sigurno, ali kakvog to ti niko nemoze reci.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

ko je ubo lepih dana ove godine ko mega deki nek se javi deki svaka cast izabrao si period za cistu 10

DarkoN

odoh i ja na skijanje. javljam se kasnije sa slikama.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 18 March, 2010, 09:38:50
odoh i ja na skijanje. javljam se kasnije sa slikama.

go Darko, go Darko!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

BOJAN-BG

e kad bi bio neki katapult da me baci sad na jahorinu

Big_DANE