• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

Mega Deki

Zacudilo me je i sto ne radi ski rental a ni blagajna, pa zato nisam mogao kupiti kartu niti iznajmiti skije. Ocigledno se nisam ni skijao..
Mega Deki

Mega Deki

U zlo doba ja tamo kad medjutim , ... evo ga VIP. Krio se krio ali na kraju dolijao. I tako ja i on se ispricasmo slatko al ne popismo tu cuvenu krusku (a obec'o je)
Mega Deki

Mega Deki

I tako mi setasmo malo i sankasmo se kad gle cuda.
Mega Deki

vip-jahorina

Quote from: Mega Deki on 16 March, 2010, 17:33:08
Posto od VIPA ocigledno nema nista (ni izvestaja a ni KRUSKE) moram opet ja.

hehe, mega_deki ti rece da imas zuti karton   :P
sta cu ti ja buraz, takav je zivot, sad je red na tebe da zoves  (:smijeh:


Quote from: 01xxx01 on 16 March, 2010, 15:34:20
jest bas, ne mogu da vjerujem da nisi skijao?!  :o

evo ovih nagovjestenih slika, i naravno sa staze, evo ti dokaza da nisam skijao  austin:(

vip-jahorina


vip-jahorina


vip-jahorina


vip-jahorina


vip-jahorina

kako god, na kraju se popije jedna

vip-jahorina

u royalu. i nevjerovatno, uvijek se nadje neka budala koja me nagovori na par jutarnjih kruskica.
nabavio sam si majicu, tj. dobio, sa domacim proizvodima RS-a. jednom prilokom cu vam ih pokazati ... bas je u nasem fazonu

Mega Deki

Utom dodjosmo do Ogorijelice i naravno kao sto i prilici ovakvom vremenu on radiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
Ko ne veruje nek isprati slike pa ce se uveriti da je istina. Doduse karte nisu naplacivali posto je kraj sezone pa resili malo da nas pocaste....
Ja merakaaaaaaa
Mega Deki

Mega Deki

JBG izgleda da je poceo sneg padati u sred marta. Strasno. Cak su i ratraci morali izaci na staze da ih srede sto znaci da ce SUTRA IPAK BITI SKIJANJAAAAAAAAAAA

Ganjao sam ih po planini i taman sede sa VIPOM da popijem jednu kao oni naidjose. Pa sam morao sa stola ustati da ih ufackam u kadar. nemojte zameriti sto su od pozadi..
Mega Deki

Mega Deki

Usput u Satoru nigde zive duse. Nista ne radi. Da ne bi VIP-a meni osta suvo grlo. Razmisljam samo dali ce raditi neka prodavnica ujutru bar da kupim lebac i mleko pre nego sto odem na to dosadno skijanje..

No VIP-e da se mi nebi jurili po planini (doduse ja te nadjoh) a i posto sam lociran cujem svrati ti na jednu dunju posto ja kruske nemam...
Mega Deki

vip-jahorina

dosao bi rado deki, i da me ne toliko ne prozivas  :P , ali sad sam na Palama, a sutra ko zna gdje  8)

Mega Deki

Aj oprosticu ti, kao i ti meni. Nego i ova vremenska prognoza nije bas sjajna. Opet sunce neko a ja ne ponesoh kremu za suncanje. He he. Usput najavili su koliko mi se cini 3 cm snega a ono napada citavih 4,6. E pa tako . Za danas je dosta. Sutra ko moze naravno na skijanje. Ipak ovo ne treba propustati.
Mega Deki