• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 15 Guests are viewing this topic.

Mega Deki

Da , dolazi naravno. Dok sam ja tu ne sekiraj se veruj mi. A mozes mi doci i krusku posto od VIPA nema nista.
Mega Deki

DarkoN

evo slike sa kamere, morao sam da je postavim, kao razglednica je.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Mega Deki

Evo jos neka usputna. Naravno ako se sta vidi od ove magle.
Nadam se da sam vam sve rekao. Ko nije skijao, skije na rame pa sutra ispocetka.
Ko ne veruje neka ceka VIPOV izvestaj (cekam ga i ja vec 2 dana).

Ne zamerite ako nesto nije uredu sa izvestajima.
Pozdrav svima, za danas a mozda i ........ ko zna
Mega Deki

DarkoN

mega deki svaka ti cast i hvala na slikama odlicne su. kako su se drzale staze danas, da li su imalo popustile?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

svaka cast na slikama, predobre su  ludzatobom:(( al steta ova magla ti smeta  3:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Dobre slike, odlicne :bravo::(

Darko bjez' gore sutra dok je jos vreme dobro!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

raca

Neka ostane i ovo zabiljezeno, savrsene staze, prazne zice, savrsen i dug dan a nigdje nikoga... tuga  :'(. Mada, ne bi mi smetalo da sam sad gore sto je praznjikavo, kad bi izdrzale staze ovako do vikenda  puf:)
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.


Big_DANE

Hahahaha...TOooooooooooOOOoOOOO!!!!!!!!!!!!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Padaj padaj padaj  :o :o :o :o  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

skiDeki

Ovaj se ne sali koliko mi se cini s:nij) s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

izgleda ce mi opet tast doci na zimovanje  ludzatobom:((  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ma nek on nama pada ak nije padao januar

Mega Deki

Imalmnesto od te kruske.
Izgleda da nema.
Spremam izvestaj sledeci za par min...
Mega Deki

Mega Deki

Evo ovako. Dan je protekao kako je protekao. Ko je bio osetio je.
Posto se nismo mnogo skijali izasli smo predvece malo na sankanje. Sva sreca pa je bilo suvo vreme.
Mega Deki

Mega Deki

I naravno sve naopako. Po ovakvom divnom danu sestosed na Poljicama ne radi ili ti zatarabljen je. Pravo cudo. Evo kako to izgleda  hug:(
Mega Deki