• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

hari jesi ti slikao zenu ili stanje na stazama  jahorine  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Dino SKI

Izgleda da je opet poceo  da pada  s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje)
Skijanje se brzo uci......

DarkoN

od 6 slika ona je na 4  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: to je za hareta stanje na stazama  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

moracemo promijenti naslov u "haretovo vidjenja stanja na Jahorini" - 4398 dio

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 10 March, 2010, 21:33:18
moracemo promijenti naslov u "haretovo vidjenja stanja na Jahorini" - 4398 dio
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 10 March, 2010, 21:33:18
moracemo promijenti naslov u "haretovo vidjenja stanja na Jahorini" - 4398 dio
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Hare daj malo ozbiljnosti police:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Mega Deki

Jel pada  ::). Oli neko resetovati cam.br.4 da se vidi imali kakvih novina. U Bg prava mecava od jutros, ima snega za skijanje po glavnim ulicama. Kake su prognoze za iduci vikend a bogme i za onaj drugi??
Mega Deki

skiDeki

Snega k'o u bajci, ako ne lazu prognoze, ali do sad su bile dosta tacne!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Mega Deki

Znaci da spremam naocare zxa sunce i majce sa kratkim rukavima kad podjem gore..??
TARLAH  s:nij) s:nij)
Mega Deki

Mega Deki

Cuj ete meni treca zvezdica. Jel to treba VIP da se casti sad ili..??
Javi se vipe..
Mega Deki

MarijaBB

Veceras cujemo od hrvata da od 17. najavljuju toplije vrijeme. Kazu i do +15.

Mega Deki

Cuj sad a ja hteo doci 20 umesto 13. Reko da prodje malo oluja. HM, imal neko pametan predlog. Ima krusku od mene..
Mega Deki

DarkoN

Quote from: Mega Deki on 10 March, 2010, 23:07:17
Cuj sad a ja hteo doci 20 umesto 13. Reko da prodje malo oluja. HM, imal neko pametan predlog. Ima krusku od mene..
mene ako pitas bolje ti je 13.  sad vidis da ima snijega, 20. je daleko. mozda bude bolje a mozda losije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: Mega Deki on 10 March, 2010, 23:07:17
Cuj sad a ja hteo doci 20 umesto 13. Reko da prodje malo oluja. HM, imal neko pametan predlog. Ima krusku od mene..

DRUZE VATAJ TI PRVI VIKEND KOJI MOZES

HeAd

Quote from: BOJAN-BG on 10 March, 2010, 23:17:38
Quote from: Mega Deki on 10 March, 2010, 23:07:17
Cuj sad a ja hteo doci 20 umesto 13. Reko da prodje malo oluja. HM, imal neko pametan predlog. Ima krusku od mene..

DRUZE VATAJ TI PRVI VIKEND KOJI MOZES

da ..da..gore je takva situacija da danas moze biti dva metra, a kad dune jugo livada party...zato nema prolongiranja  8)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4