• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

jesi to bolesna u petak? sva sreca pa ti sefovi ne kontaju ovaj nas jezik  8)

Big_DANE


MarijaBB

Imam ekipu, sve bolesniji od bolesnijeg od petka.
Znaci da ne povjerujes, trodnevna groznica.....

MarijaBB

http://mojabeba.motion-forum.net/bubani-smo-f10/trodnevna-groznica-t937.htm

Evo vam link. Imate i naucnu podlogu za vikend. Medicinsko opravdanje....

mospre

Moze li neko da mi kaze isplati li se dolaziti recimo od 15.3 pa do 20.3, gledao sam neke prognoze i nisam nesto bas mogao da vidim :)
z:s) z:s) z:s) z:s)
pozdrav svima.

Big_DANE

Pa kralju pogledaj prognozu malo iznad i kamere imas..ima 160cm snega..nece se otopit nema sanse!!!!! Hladno je a i padace sutra i prekosutra gomile snega!!!
VIP je dobio snezni alarm tako da ti je MOJA PREPORUKA DA OBAVEZNO IDES!!!!!

mospre



01xxx01

Quote from: vip-jahorina on 09 March, 2010, 16:32:54
jesi to bolesna u petak? sva sreca pa ti sefovi ne kontaju ovaj nas jezik  8)

hmmmmmm..... sve mi se cini da jesam.... imam neke predsimptome, he he he  (sweat) (sweat) (sweat) (sweat) (sweat) (sweat)  :&

djsasa

Danas bolji dan za skijanje od juce . Prvo , staze pripremljene , ujutru magla duz cijele staze ali ne gusta kao juce .Izjutra padao slab sneg i prestao oko podne kada se i magla digla sa sredine staze ali je postala gusca na gornjem delu valjda  i sto je vetar bio slabiji nego juce . Drugi deo dana  su popustile staze , bilo je leda i upsera posebno na Ogorelici . Sneg ponovo poceo oko 18.30 Na setosedima ponovo nije bilo cekanja , cini se da je bilo vise skijasa danas nego juce . Ako ostanu ovako niske temperature bice jos s dosta skijanja jer ima dovoljno  snega , a za sada su dobre prognoze bar do sledece nedelje . Kako je krenuo veceras ponovo da pada izgleda da ce se sve poklopiti sa sutrasnjom prognozom .
Pozdav
s:nij)

Mega Deki

E ono jes. Poklapa se poklapa. Nego izgleda da sam i ja mnogo tarlahao pa sad ce trebati odtarlahavanje. Vidis kako je Evropu okovao sneg. he he. Razmisljam nesto i bas mi je zao onih sto su bili u Januaru i Februaru pa se skijali po blatu i brali ljubicice. A ja odlazem vec drugi vikend cekajuci da napada jos i da grane sunce pa da dodjem na skijanje i suncanje. Jel vazi sneg do 20.03 ili da se dolazi 13.03.

Tarlah. Sta bi sa ski pasom , jel ide cena jos dole od 15.03 , to je standard cini mi se?? Tarlah, odtarlah
Mega Deki

Mega Deki

Usput. Juce bilo 140 cm snijega sto bi se reklo. Ako je zapadalo 20 i vise to nemere biti nikako 140. Jel se to merilo pokvarilo ili zatrpalo pa ne moze meriti preko 1.5m snega?? TARLAH s:nij) s:nij)
Mega Deki

Mega Deki

I jos usut. Aktiviraso se i meni snezni alarma. Eto ga jos malo sneg pa izjutra ce malo vise zabeleti i tako nastaviti ....
Dosadno mi je malo pa pisem kad nece niko... s:nij) s:nij)
Mega Deki

Big_DANE

Hehehe...Mega Deki...ima ga sigurno vise...pisace sutra barem 10cm vise...ali ne vise jer se taba sneg!!!
SUTRA ZATRPAVANJE U TOKU DANA...SAD REKOSE NA PROGNOZI DA HLADNI TALAS IZ EVROPE POLAKO AL SIGURNO KRECE PREMA NAMA... s:nij) s:nij) s:nij) :bravo::( :bravo::(

MarijaBB

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/video-dolazi-najhladniji-dan-godine-snijega-i-do-pola-metra.html