• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: DarkoN on 09 March, 2010, 09:42:08
jesu li ovo slike od juce hare?

od danas to rano, rano,  (samo zeljo i olimpik su od juce)..... uhh kad dodjem u Sarajevo ima da se naspavam ko nikad  hug:( ali danas cjelac  ludzatobom:((  BORDERI DOLAZITE NISTE SVJESNI STA PROPUSTATE

DarkoN

hare sto samo borderi, pa skijasi mogu da skijaju po cjelcu  3:( 3:( 3:( 3:(  u sarajevu progrijava sunce.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

I ovdje sunce pokusava nesto ali nema sanse jer je tako gusta magla.... mozemo se samo pomoliti  :bravo::(

nixid

Dobre vijesti sa Jahorine donosish Hare :)  :bravo::( :bravo::( ludzatobom:(( ludzatobom:((   hug:( hug:( hug:(

s:nij) s:nij) s:vje) s:vje) TAAAAARLLLAAAAAHHHHH

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ma nista ako bude ljepse vrjeme javljam vam se sa slikama

Sada zove slovenka, pa moram da LETIM   :P hahahah  (:smijeh: (:smijeh:

mijat

e moj hare, slovenka okom a ti skokom  (:smijeh:

èuo sam da se krajem marta organizuje takmièenje za zlatne papuèe jahorine, slobodno se prijavi

DarkoN

Quote from: mijat on 09 March, 2010, 11:30:19
e moj hare, slovenka okom a ti skokom  (:smijeh:

èuo sam da se krajem marta organizuje takmièenje za zlatne papuèe jahorine, slobodno se prijavi
iz pouzdanih izvira sam cuo da ce haretu i bez takmicenja dodjeliti prvu nagradu. ostali ucesnici kada su culi za njega su otkazali ucesce.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 09 March, 2010, 11:34:51
Quote from: mijat on 09 March, 2010, 11:30:19
iz pouzdanih izvira sam cuo da ce haretu i bez takmicenja dodjeliti prvu nagradu. ostali ucesnici kada su culi za njega su otkazali ucesce.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

i ja sam cula. fakat se prica po sarajevu!  >:D

nixid

Ma samo ti slovencima niz dlaku a kako ces zavrshit znas i sam :)  devil:( devil:(

skiDeki

I dalje fantasticne prognoze sa brdo snega i debelim minusima ludzatobom:(( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

Ma gdje fantasticne, vidi vjetra.......... Kako to tumacite?

skiDeki

Samo sreda i nedelja sa vetrom, ali nije to toliko strasan vetar!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01

bgm i u cetvrtak vjetar.... ali ja se nadam dobrom petku!  :-X