• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

enkidu

Quote from: Atomic GS 11 on 08 March, 2010, 16:26:34
Imali ista ljepse od 5 cm novog snijega na pripremljenu stazu i ti sam na stazi......

Ima! 5cm novog snega na pripremljenoj stazi, ti i 20 ekstra cica  (:smijeh: (:smijeh:

Dino SKI

Quote from: enkidu on 08 March, 2010, 16:44:02
Quote from: Atomic GS 11 on 08 March, 2010, 16:26:34
Imali ista ljepse od 5 cm novog snijega na pripremljenu stazu i ti sam na stazi......

Ima! 5cm novog snega na pripremljenoj stazi, ti i 20 ekstra cica  (:smijeh: (:smijeh:

eh enkidu u potpunosti se slazem s tobom ipak bi to bilo najbolje...
Skijanje se brzo uci......

BOJAN-BG

Quote from: enkidu on 08 March, 2010, 16:44:02
Quote from: Atomic GS 11 on 08 March, 2010, 16:26:34
Imali ista ljepse od 5 cm novog snijega na pripremljenu stazu i ti sam na stazi......

Ima! 5cm novog snega na pripremljenoj stazi, ti i 20 ekstra cica  (:smijeh: (:smijeh:

cice su cudo i ja se slazem

skiDeki

Kasd ima dosta snega, nisu neophodne, mada su uvek dobrodosle (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 08 March, 2010, 17:04:09
Kasd ima dosta snega, nisu neophodne, mada su uvek dobrodosle (:smijeh:

bolje je kad ima cica nego snega  ;)

asdfgh

Ovaj ski vikend je bio bas sjajan..   dosta snega, sunca, rojala..   ludzatobom:((   dolazim i sledece god..   Pozz od mene

[prilog je obrisao administrator]

DarkoN

rekao bih da na jahorini jos uvijek pada, dobro bi bilo kada bi se javio neko da nam to potvrdi. s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Stvarno niko da se javi sa danasnjim izvestajem!!! >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 08 March, 2010, 19:25:01
Stvarno niko da se javi sa danasnjim izvestajem!!! >:(
izgleda da su svi jos pod utiscima od vikenda.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

javio se hare 2 puta danas:
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=910.msg39381#msg39381
deki  sleep:(

inace pada jos uvijek, ima ga dosta novog, mislim da ce se hare javiti sa lica mjesta opet, samo da mu je doci do ace i provuci se pored zene mu  (:smijeh:  (:smijeh:

DarkoN

nemoze on nikako da se odvoji od slovenke, svratio bi on na internet ali se biji da ce ga brera stici  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 08 March, 2010, 19:35:10
javio se hare 2 puta danas:
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=910.msg39381#msg39381
deki  sleep:(

inace pada jos uvijek, ima ga dosta novog, mislim da ce se hare javiti sa lica mjesta opet, samo da mu je doci do ace i provuci se pored zene mu  (:smijeh:  (:smijeh:
Ako je zbog zene zauzet, onda mu je oprosteno ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

djsasa

Jos uvek pada i to jako , sitan sneg sa vjetrom , nevjerujem da ce stati do jutra kako zatrpava . Inace danas nije bilo lose ali je gornji deo staze bio pod gustom maglom tako da je to malo smetalo . Oba setosjeda radila i nije bilo guzve odnosno uopste se nije cekalo , a kako sam video od 14 h. na poljicama je svaki 3-4 sestosjed bilo po par skijasa , verovatno zbog pomenute magle i snega koji pada. Na poljicama tanjiru u 15.30 su objavili zadnju voznju . Staze su bile solidne obzirom koliko je novog snega napadalo , otprilike ce po prognozama ovako i sutra biti .
Pozdrav

MarijaBB


djsasa

Quote from: MarijaBB on 08 March, 2010, 20:45:51
Fala djsasa.
Dobar post.

Nema na cemu , da i ja dam svoj skromni doprinos ovom forumu . Sutra ce mozda biti i fotografija ako od magle bude moglo da se slika