• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

BRERA vam govori da je danas potrefio dan za 10, staze su mu extra uradjene javljamo se sutra obadvojica probat cu ga nagovoriti da dodje  :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

javljam se sutra sa slikama do 10h umoran sam idem lagano dug je put sutra treba raditi  sleep:(

DarkoN

ja sam slikao samo na ogorjelici 2 bilo mi je mrsko posle da slikam. po meni najbolje stanje je bilo na olimpiku(posle zavrsetka trke), praca je radila ali je pri dnu bilo malo kamenja, ogorjelica 2 je bila bolja od 1 jer je na 1 bilo vise skijasa. sve u svemu ako ne najbolji onda jedan od 3 najbolja dana u ovoj sezoni.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 07 March, 2010, 19:57:57
Quote from: 01xxx01 on 07 March, 2010, 19:51:33
Quote from: harison on 07 March, 2010, 19:46:42
hare je bio samnom na parkingu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: malo smo jeli i onda otisli kuci.

no shit?!?!?
pravite se vazni, necete da se pozdravite?
devil:(

ja sam znaci dosla do auta, prosla pored vas, usput skontala poznatu odjecu na nekom pa se zagledala covjeku u facu i zakljucim da nije Haris, he he he! ubacim opremu u gepek, izgalamim se sa momkom (u drecavo narandzastom, very upadljiv), pogledam opet u "vas" - osumnjiceni sareni i dva momka u crnom - onaj okrenut prema meni apsolutno ne lici na one tvoje slike, tako da sam te vidjela samo s ledja, ocigledno! elem, skontam da to nije to, ne znam nikog, krenemo i tad skontam jaknu posto ste se nesto uskomesali.
aaa, manjeg svijeta a losijih detektiva.........
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


Big_DANE



bang

i ja samo da potvrdim ovo prethodno receno ..... mada slike govore vise od rijeci, ali je dan zaista bio perfektan, i skijanje i staze, ma sve za 10!!!

skiDeki

Hvala svima za slike, fenomenalne su... Sad me uhvatila tuga neka golema :'( :'( :'(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Tomba s

Smrc Smrc Smrc.
Toliko natarlahasmo snega i sneg dodje, a ja sam samo mogao da gledam slike sa foruma i web kamera.
Gospodo dal biste nesto mogli da natarlahate za mene licno ,ne bili se pojavio za sledeci vikend.
Dakle Masina prodata tarlah ,tarlah ,masino nadji kupca tarlah tarlah,kupac pogledaj ovu masinu tarlah tarlah.
Kad smo mogli da prizovemo sneg ,valjda cemo moci da prizovemo kupca da kupi ovaj uredjaj i vikend bi bio moj.
Inace sretan je onaj ko je bio na Planini ovaj vikend fantazija.
A snega ce biti jos 10-15 dana.

Dino SKI

Dane svaka casta na slikama pravi si majstor!!!! Ove slike su me razbolile, jedva cekam sljedeci vikend da i ja ponovo stanem sa skije. Pozdrav svim forumasima!!!
Skijanje se brzo uci......

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 07 March, 2010, 20:40:00
Quote from: DarkoN on 07 March, 2010, 19:57:57
Quote from: 01xxx01 on 07 March, 2010, 19:51:33
Quote from: harison on 07 March, 2010, 19:46:42
hare je bio samnom na parkingu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: malo smo jeli i onda otisli kuci.

no shit?!?!?
pravite se vazni, necete da se pozdravite?
devil:(

ja sam znaci dosla do auta, prosla pored vas, usput skontala poznatu odjecu na nekom pa se zagledala covjeku u facu i zakljucim da nije Haris, he he he! ubacim opremu u gepek, izgalamim se sa momkom (u drecavo narandzastom, very upadljiv), pogledam opet u "vas" - osumnjiceni sareni i dva momka u crnom - onaj okrenut prema meni apsolutno ne lici na one tvoje slike, tako da sam te vidjela samo s ledja, ocigledno! elem, skontam da to nije to, ne znam nikog, krenemo i tad skontam jaknu posto ste se nesto uskomesali.
aaa, manjeg svijeta a losijih detektiva.........
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
upravo taj magarac okrenut ledjima u crnoj jakni sam bio ja.  jbg, bice bolje sledeci put.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


Bumbare




Big_DANE

Bice snega do kraja marta sigurno!!! Prognoza najavljuje jos SNEGA tokom iduce nedelje....!!!!  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::(