• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 05 March, 2010, 22:12:17
jesam vam rekao da i dalje sipa snijeg (alarm je samo do veceras bio  ideea:(
vip-e ti se stalno javljas sa nekim lijepim vjestima. samo neka pada, sto vise padne to bolje. jedva cekam da dodjem. u sarajevu je -4, snije ne pada.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

nesto nema guzvi u toku dana po slikama bar

Big_DANE

SAD SMO OD SATORA DO ROYALA PROSLI...NAZALOST NEMA NISTA U ROYAL-u ZATVOREN, PA DO LAVINE...MALO TAMO I SAD KUCI DOSLI!!!!
STAZE SU ZA BORDERE NAJJACE NA PLANETI!!!!! PALO JE 20cm NOVO SNEGA....RATRACI PROSLI DANAS POPODNE ...A NAPADAO VECERAS...
SVE JE RAVNO!!! SUTRA SAM PRVI NA STAZI IAKO SMO POPILI 2 GAJBE PIVA i koz znas jos ceg!!!!
Poz

Big_DANE

VEC 2 DANA SNEG NEPRESTANO PADA IMA GA ZA IZVOZ...PREKRIVENI SVI LOSI DELOVI...KAD BI RATRACI PROSLI RANO UJUTRO BILO BI EXTRA!!!!!
LAKU NOC!!!!

BOJAN-BG

to dane najaci si sa info,al su ispeglane staze i jos dobro vreme bruka ce biti danas za skijanje

loop

allways stand sideways!

miso63

Kako je dobro a ja ostao kuæi. U¾ivajte

goghie

I can go with the Flow...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

uh, vec se stvara kriticna masa !!  8)
vidite samo auta na ogorijelici

MarijaBB

Opusteno opusteno...... Samo podebljajte volumen na zvucnjacima na tim banderama sto nose sestosjede i udrite u zurku   afrocool:( :bravo::( afrocool:( :bravo::( afrocool:( :bravo::( afrocool:( :bravo::(

Nema kriticne mase.

DarkoN

mogu tek da zamislim kolika ce guzva da bude sutra  :o :o :o .
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ovo ce izgleda biti jedan od najjacih vikenda na Jahi :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Probija se sunCe izgleda da ce danas biti ONAJ DAN.....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

nije bas onaj idealni ali je jedan od najboljih u ovoj sezoni.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...