• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 10.dio

Started by vip-jahorina, 02 March, 2010, 00:52:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

od juce


od sinoc slika


od jutros slika


brera

Dane ove donje tri gajbe su prazne ili pune? ideea:(

shubri


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma prva ova s tenkom najjaca  :bravo::( :bravo::( :bravo::( prava umjetnicka  puf:) TENK VIP JAHORINA

DarkoN

dane sad kada sam vidio ovo pivo obavezno cu da dodjem.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

IIIII evo ga pocelo je skijanje.......liftovi vrte, ali nema skijasa  :o sta je ovo, ja bi vec uradio 2 zice  ludzatobom:((

nixid

Sad sam ljubomoran na sve one koji su gore :)

Reko sam da cemo tarlahanjem prizvati snijeg :) i zato cu ga sutra degustirati kako god bilo :)

vip-jahorina

Tarlahanje se vec pokazuje i dokazuje kao pouzdana metoda prizivanja snijega. Morat cemo registrovati nekako to da nam levati nebi maznuli izum.  austin:(

Inace, jutros na Jahorina hladno, trenutno je -8 snijega ima dosta, i sto je najvaznije pada i dalje, i to poprilicno. U pojedinim djelovima ima magle, koja jeta gore dole ... Sinoc sam dobio opet snijezni ALARM u kojem su najavljivane ove sinocnje padavine kao i danas u prvom dijelu dana.
A onda u veliki minus i od sutra bi moglo sunce izaci .... Kamera 1 je malo zatrpana, sad cemo je ocistiti ...

nixid

Quote from: vip-jahorina on 05 March, 2010, 10:29:53
Tarlahanje se vec pokazuje i dokazuje kao pouzdana metoda prizivanja snijega. Morat cemo registrovati nekako to da nam levati nebi maznuli izum.  austin:(

Inace, jutros na Jahorina hladno, trenutno je -8 snijega ima dosta, i sto je najvaznije pada i dalje, i to poprilicno. U pojedinim djelovima ima magle, koja jeta gore dole ... Sinoc sam dobio opet snijezni ALARM u kojem su najavljivane ove sinocnje padavine kao i danas u prvom dijelu dana.
A onda u veliki minus i od sutra bi moglo sunce izaci .... Kamera 1 je malo zatrpana, sad cemo je ocistiti ...

Jasta patentirati nego sta :)

VIP a koje zice sutra "nece" radit?

DarkoN

ovo je ono sto smo iscekivali. tarlahanje se pokazalo po ko zna koji put kao najboljametoda prizivanja snijega. u asrajevu pada ono pravo muski, to je odlican znak. bice skijanja i na praci  ludzatobom:(( ludzatobom:((
samo nek jos nastavi da pada  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

U BL je sunce. I to mozda ono sto ce sutra na Jahorini da se pojavi.

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

vip-jahorina

@nixid
Prace ne vjerujem da ce raditi jer nema u dnu dovoljno snijega. mada na palama pada intenzivno od jutros snijeg, ne vjerujem da ce ga toliko napadati.
Ostalo bi moglo sve manj-vise raditi. Dvosjedi zavise od broja posjetilaca.

enkidu


skiDeki

Sad ce vip samo da nedje merdevine!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...